Bir Gazetelik uygulaması yapmak için hangi uygulamalara ihtiyacım var?


2

Nasıl bir gazete bayisi uygulaması yapılacağını merak ediyorum. İhtiyacım olan uygulamalar neler? Şu anda Apple iOS programına kaydolma sürecindeyim, bu nedenle Gazetelik Seti ve Çerçevesi'ne erişimim olacak. Ancak içeriğimi nasıl yapmalıyım, iBooks Author veya InDesign'ı kullanabileceğinizi ve bunları PDF olarak dışa aktarabileceğinizi ancak PDF olarak gevşek video ve diğer araç gereçleri dışa aktarabileceğinizi okudum. Lütfen bana yardım et.


1
Bu, burası için iyi bir soru, ancak sss . Bir NDA tarafından kapsanan veya beta yazılımı olan ya da kod dışı geliştirici soruları konu dışı olan konuları ele alıyoruz. Hatta Apple alenen araçları indirip Gazetelik'e hakkında bilgi edinmek için insanlar için birçok kaynakları listeler, ancak bir noktada, size teknik soruları almaya elde edeceklerinden, bu geniş bir soru gayet ya stackoverflow.com veya developer.apple.com/devforums
bmike

Yanıtlar:


0

Newstand içeriği yalnızca Gazetelik setini kullanan bir iOS Uygulamasıdır , bu nedenle Xcode ve iOS Geliştirici Programına bir yıllık üyelik ile başlayabilirsiniz .

Sonuncusuna kaydolduğunuzda, kamuoyunda hangi konuların tartışılabileceğini ve sorulabileceğini ve programın hangi kısımlarının bir Gizlilik Bildirimi Anlaşması (NDA) kapsamında olduğunu öğreneceksiniz.

Xcode'u indirmek ve öğrenmeye başlamak ve ilk Gazete Bayisi uygulamanızı hazırlamak için ücretli üyeliğe ihtiyacınız yoktur, ancak diğer geliştiricilere ve NDA konularında Apple ile konuşabileceğiniz bir tartışma alanına sahip birçok eğitim videosuna erişebilirsiniz . Bazı test cihazlarında geliştirdiğiniz uygulamaları imzalamak ve yüklemek, App Store'da satılmaya hazır olmadan önce geliştirme üzerinde çalışmak için de uygun Kalite Güvencesi için çok önemlidir.

Ayrıca, geliştirici Newsstand uygulamalarına ödenen birçok seçenek var, ancak geliştiricilerin Newstand'ı öğrenmesi için özel sayfa gibi ücretsiz ve eğitimle başlayacağım:

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.