Messages.app'da Birden Çok Apple Kimliği


1

Mesajları.app'da gizli tutmak istediğim iki bağımsız Apple kimliği kullanıyoruz. Ancak, birinden çıkıp İletiler içinden ikincisiyle oturum açarsam (bilgisayarın kendisi değil, Templates.app'daki Apple kimliği), önceki hesaptaki konuşmalar hala çevrimiçi olur ve ikinci kişi bunları görebilir . Konuşmaları hesaba bağlamanın bir yolu var, böylece onları gönderen hesaba giriş yapmazsanız görünmüyorlar mı?

Yanıtlar:


1

İCloud hesaplarını farklı bir sebepten paylaşmak için bir yol bulamadım. Apple, tek bir bilgisayarda birden fazla kullanıcıyı yönetmek için ayrı bilgisayar hesapları bulundurmanızı önerir ve kullanım durumunuz için destek sağlamaz.

Her bilgisayar hesabı, çakışma olmadan ilişkilendirilmiş kendi iCloud hesabına sahip olabilir. Girişler arasında geçiş yapmak için hızlı kullanıcı geçişini kullanmak en güvenli yoldur. Aynı giriş sırasında aynı anda aynı anda iki farklı iCloud hesabının Mesajlar (veya başka bir hizmetle) kullanılması desteklenmez. İCloud hesapları arasında tek bir kullanıcı olarak zıplarsanız, istenmeyen davranışlarla sonuçlanabilir.

Tek bir girişe geçme konusunda iTunes mağaza hesapları daha güçlü görünüyor, çünkü Apple, iTunes Müzik Mağazası ve iCloud için farklı hesaplar kullanan ve her iki hesaba yayılan alımlar yapan ve giriş / giriş yapması gereken çok sayıda kullanıcıyla uğraşmak zorunda kaldı DRM'yi doğrulamak için

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.