Apple kimliğimin doğrulanmasını isteyen tekrarlanan e-postaları nasıl çözebilirim?


2

Apple kimliğimi doğrulamak için e-postamı aldım, ancak şimdi doğrula'yı tıkladığımda Internet Explorer 8'de bir doğrulama penceresi açılmıyor. "Internet Explorer web sayfasını görüntüleyemiyor" hatası alıyorum.

Başka ne yapacağımı bilmiyorum. Apple kimliğime giriş yapabilir ve doğrulama e-postasını tekrar tekrar gönderebilirim, ancak bu mesajı almaya devam ediyorum.


3
Farklı bir web tarayıcısı ile tekrar deneyin. Sende de aynı problem mi var?
Nathan Greenstein

Mac kullanıyor musunuz?
kiamlaluno

3
kiamlaluno: Hayır, değil. Yalnızca Windows olan Internet Explorer 8 kullandığını söyledi.
Ben Wyatt

Bu konu dışı ve muhtemelen Süper Kullanıcıya ait. Ancak Nathan haklı - web sayfasını farklı bir tarayıcıda denemek isteyeceksiniz. Ayrıca, e-posta istemciniz bir şekilde bağlantıyı koparabilirdi.
Austin

Yanıtlar:


1

Internet Explorer'ın belirli web sayfalarını açmadığı bu sorunu gördüm. Internet Explorer’da SSL’nin etkinleştirilmemiş olmasıyla ilgili bir sorun olabilir. İnternet explorer'da Araçlar menüsüne gidin ve internet seçeneklerine tıklayın (internet seçeneklerine kontrol panelinden de ulaşabilirsiniz). Gelişmiş sekmesine tıklayın ve güvenlik seçeneğine gidin, SSL 2.0 ve 3.0 yazan onay işaretlerinin olduğundan emin olun ve ardından uygula seçeneğine tıklayın.

Bu işe yaramazsa, sadece safari veya firefox gibi başka bir tarayıcı yükleyin.


1

Ziyaret hakkında özel bir şey yok https://appleid.apple.com SSL kullanan diğer web sitelerinden daha fazla.

Bilgisayarınızdaki tarihi kontrol edin, uzantıları kapatın, çerezlere izin verin - sorun olursa hesabınızın devre dışı bırakıldığını belirten bir mesaj alırsınız - bu nedenle, tarayıcınız bu mesajı gizlemediği sürece, muhtemelen tarayıcı yapılandırma sorunu olabilir.

Hesabınızın kilitlenmediğinden emin olmak için başka bir bilgisayara gitmek, çok fazla deneme nedeniyle tarayıcınızın bir şekilde engellenmediğinden eminseniz, web sitesinin işini yapmasını engeller.

http://www.apple.com/support/appleid/ gerçekten seni kontrol etmen gereken şeyler arasında dolaşıyor.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.