MacBook Pro'umun Kıyameti


2

MacBook Pro'm Apple Genius tarafından "varışta ölü" olarak ilan edildi ve kısa davamda dökülen sıvının yaralanmasını sağladı. Yeni bir MacBook Pro Retina satın almama rağmen, saatimdeyken tatlandırılmış buzlu çay havuzunda boğulan MacBook'tan kendimi tamamen çıkaramadığımı fark ediyorum. MacBook Pro'umu 17 inçlik ekran ve yarıiletken sabit diskle diriltmek için finansal olarak pratik bir çözüm var mı? Dolabımda saklandı ve ölümcül kazadan beri hiç başlamadı.


Onur ve Eulogy ile uygun bir cenaze töreni yapmayı düşünün, ancak Kremasyon kullanmayın.
Buscar웃

@Buscar 웃 --Buscar, canlanamayacağı kavramı ile ilgili zorluklar yaşadım ve benzer bir felaketle karşılaşan ve bir çözüm bulan birinden duymayı umuyorum. Anladığım kadarıyla vesilesiyle kullandığım ve kullandığım gerçeği ile açıkça ortaya çıkan Mac ayrılma anksiyetesinden muzdarip oldum, 2006'da satın alınan ilk Mac G4'üm.
Kathryn Smith

1
Anladım ve sizinle hissediyorum. Şimdi ne tür bir cerrah olduğunuza bağlı. Küçük bir Frankenstein yapmaktan kaçınmak yerine, gidip yeniden hayata döndürmek için birçok parçayı değiştirebiliriz (ücrete tabi).
Buscar웃

1
Ölü MBP'yi ayırmanız ve en azından mühürlü olan SSD'sini çıkarmanız muhtemelen iyi çalışıyor olmalıdır. Tahminimce çaydaki şeker, açık anakartta ve tüm küçük bağlantılarda bir sayı yaptı, böylece bu parça muhtemelen uğraşmaya değmez.
Richard

@ Buscar Richard ve Richard-Frankenstein’dan bahsettiğinizden beri, kesinlikle kötülük ve çirkinlere karşı iyiliği tartığımı düşüneceğim. Ölü olan ve kırılan kısımları hayata döndüren bir şeyi geri getirme çabasıyla atıfta bulunduğunuzda, eski kocamın umutsuzca kırılan şeyi yeniden diriltme korkusunu yeniden düşünmeme neden olacak görüntülerle garip bir şekilde perili hissediyorum. işlevsiz. Belki de Mac'imin bir örtüye sarmadan ve onu Giglia olarak bilinen bir mezarlıktaki işaretsiz bir mezara gömmeden önce kutsal suya kutsanmasını ve üzerine serpilmesini isteyeceğim.
Kathryn Smith

Yanıtlar:


1

Söylediğim için üzgünüm ... tek çözüm ...

enter image description here


MacBook Pro ve ben iyi bir çalışma oldu. Fakat onu Retina teknolojisiyle değiştirdiğim on yedi inç Mac'ime bakamıyorum.
Kathryn Smith
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.