Dashcode (3.0.5) Mountain Lion'da çöktü (10.8.4)


2

Bir gösterge panosunu arkadaşımı şaşırtmak için yapmak için Dashcode'u çalıştırmaya çalışıyorum. Uygulama açılıyor ancak neredeyse anında çöküyor (güvenli modda ve Mavericks'te bile). Konsol aşağıdaki hataları verir:

6/23/2013 10:38:23.041 PM Dashcode[743]: *** WARNING: -[NSImage compositeToPoint:operation:] is deprecated in MacOSX 10.8 and later. Please use -[NSImage drawAtPoint:fromRect:operation:fraction:] instead.
6/23/2013 10:38:23.043 PM Dashcode[743]: *** WARNING: -[NSImage compositeToPoint:fromRect:operation:] is deprecated in MacOSX 10.8 and later. Please use -[NSImage drawAtPoint:fromRect:operation:fraction:] instead.

Rehber Nasıl sorulur neyi denediğinizi ve / veya tam olarak neyi “anlamadığınızı” göstererek sorunuzu hassaslaştırmanıza yardımcı olacaktır. İyi bir cevap alamıyorsanız, hangi ayrıntıyı kullandığınızı ve hangi adımın başarısız olduğunu ya da bir anlam ifade etmediğini gösteren bazı ayrıntıları veya bağlantıları düzenlemeyi deneyin. Burada detayları seviyoruz.
nohillside

Orada gerçekten hepsi bu. Çizgi kodunu açtım, kilitlendi ve zorla bırakma gerektiriyor. Geçici dosyalarını silmeyi denedim ve hem 10.8.4 hem de 10.9 DP 1'de denedim. Verilen hataları gösterdim ve bunun ötesinde, sorunu çoğaltmak için başka hiçbir ayrıntı düşünemiyorum.
Alexander

Yanıtlar:


1

Dashcode başlangıçta iPhoto kütüphanesiyle etkileşimde bulunur - iPhoto'yu, seçenek ve basılı tutulan düğmelerle başlatın. Ardından kitaplığı yeniden oluşturma seçeneğine sahip olursunuz (dört farklı radyo düğmesi vardır, en baştan başlayın - DashCode'un her bir yeniden oluşturma arasında başlatılıp başlatılmadığını kontrol edin - işe yaramazsa iPhoto’da bir sonraki yeniden oluşturma seçeneğini deneyin)


Wow lol gerçekten çalıştı
Alexander
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.