Bugünlerde iyi bir kayıt şirketi kimdir? [kapalı]


34

Uzun zamandır yeni bir alan adı tescil etmek zorunda kaldım.

Hangi kayıt şirketi geek ve sysadmin dostu sayılır?

Godaddy'nin pazar gününe 10 yol bırakacağını duydum, ve diğerlerinin birçoğu sadece seni alanını kiraladı. Öyleyse, etki alanına sahip olmak ve bu işi mahvetmek istemiyorsam, bugünlerde en iyi kim ve neden?


Ürün ve servis önerileri SSS’de geçerli değildir.
sysadmin1138

Yanıtlar:


16

Ben kullandım namecheap yıllardır ve herhangi bir sorun olmadı. Bir kayıt defteri bir şekilde varoluştan bir isim sildiğinde, hızlı bir şekilde, bir an önce tekrar çalışmamı sağladılar (kayıt defteri ile tüm işlerini yaptılar).


Anlaşmak. Onları da severim. Etkin olmayan alanlarınıza reklam verme eğiliminde olsalar da.
Beyni

+1, namecheap harika. Özellikle
sicilden

Namecheap ile sadece bir sorunum vardı. Etki alanımın beni haberdar etmeden süresinin dolmasına izin verdiler, ben de onu çömeldim
Scott,

11

GoDaddy hakkında ne duyduğunuzu bilmiyorum ama 200 alan adı için bunları kullanıyorum ve gerçekten çok mutlu oldum. Kayıt yaptırdım, içeri ve dışarı transfer oldum, DNS'lerini, alan park yerlerini vs. kullandım ve herhangi bir sorun yaşamadım.

Ayrıca, başka yerlerde (kötü) sorun yaşayan müşterilerim için birkaç alan adı da aktardım ve çok mutlu oldular.

İşin püf noktası, KAYIT / transfer / dns / işaretleme ile ilgili servisler dışında, HİÇBİR ŞEY için bunları kullanmak değildir. Tüm diğer hizmetleri denedim tür emdi. Kesinlikle tekrar barındırma veya e-posta vb.

Çıkış yaparken, sadece "benim için saçmalama yok, sadece kasaya devam et" diyen düğmelere dikkatlice bak. Genellikle minik, gri renktedirler ve "bana salak sat!" Diyen büyük kırmızı düğmelerin yanındalar.

Düzenle:

Telefon desteği hakkında fazla kullanmıyorum, ancak çoğunlukla iyi deneyimler yaşadım.

Servisleri hakkında yaptığımdan daha azını bilen aptallar olduğumda birkaç kez oldu, ama genellikle, insanları oldukça keyifli ve yetkin. Böyle birini aldığımda, telefonu kapatıp tekrar ararım.

Tekrar Düzenle:

Ayrıca% 80'lik gelir park alanlarını da seviyorum. Sedo ile tıklama başına yaklaşık 3 - 5 sent alıyordum ve şimdi GoDaddy ile .20 cent ile tıklama başına bir dolar alıyordum, bu yüzden en az benim önceki deneyimlerime göre kasaları oldukça iyi.


Kabul edildi, oradaki etki alanlarını kaydettirirken bir ormandır - ama bunun dışında kayada istikrarlı hizmet ve düşük fiyatlar.
pauska

3
Birkaç yıldan beri GoDaddy ile birlikteyim ve geçenlerde ev sahipliğimi oraya taşıdım ve hiçbir şikayetim olmadı. Daha önce de belirtildiği gibi, kayıt olurken size satmak istedikleri tüm eklenti hizmetlerini yoksaydığınızdan emin olun;
Dillie-O,

Ben GoDaddy'yi ikinci olarak ... fiyatları ucuz ve son bir senedir sağlam.
sucuri,

Bir keresinde onlarca çifte fatura aldım ve düzeltemedim, ama o kadar ucuzlar ki buna rağmen hala onlarla para biriktirdim. Bunları e-posta yanı sıra DNS için kullanıyorum ve sağlamdı. Diğer insanlardan birçok korku hikayesi duydum, ancak bir kayıt şirketinin böyle olacağını hayal ediyorum.
Brian Knoblauch

GoDaddy, http: //☃.net
pupeno

10

Gandi harika bir kayıt memuru!


2
Katılıyorum. Gandi ucuz ve çok profesyonel. Ayrıca, reklamsız, gerçekten hafif ve işlevsel bir web sitesine sahipler.
Benoit

8

DNS ile ilgili olan dyndns.com'a bakın . Bu adamlar eşyalarını biliyor. Sadece dinamik DNS yapmazlar, aynı zamanda statik de yaparlar. Ad sunucuları coğrafi olarak dağınıktır, tamamen gereksizdir ve web arayüzleri kolaydır. Yıllarca ve hizmet yıllarında sadece tek bir kesinti talep ediyorlar.

Alan adınızı, hizmetlerinin bir parçası olarak memnuniyetle kaydederler.

Ve sen onları, alan adınızı değil kontrol edersiniz.


3
Onlarla herhangi bir kalıcı alan tescil ettirmemiş olmama rağmen, şimdi 5 + yıl boyunca bana hızlı, ücretsiz, kayalara dayanıklı dyndns alanları önerdiler. Bu açıdan bakıldığında, şiddetle tavsiye edilir!
w00t

1
Ayrıca birçok alan için bunları 5+ yıl boyunca kullanıyorum - customdns - çok sağlamlar - ve destekleri harikaydı
aSkywalker

1
Özel dns'larını yaklaşık 8 yıl boyunca sorunsuz olarak kullandım. Şiddetle tavsiye edilir!
Bazıları

Kurumsal taraflarını (dynect) iş DNS'leri için kullanıyorum, ancak .uk transferlerini kabul etmiyorlar, bu yüzden daily.co.uk'i kayıtlar için kullanıyoruz. Bunları kişisel alanlarım için kullanırım, ama mükemmeller. Ayrıca, bloglarını okuyun: dyn.com/open-dialogue/dynamic-discourse/… komik.
Richard Gadsden

4

Neredeyse Ücretsiz Konuşma kullanın ve öneririm

Etki alanları yılda 8,59 dolar olarak fiyatlandırılıyor ve bir geek olarak felsefelerini seviyorum .

Alanlar sayfası: https://www.nearlyfreespeech.net/services/domains.php

Felsefe: https://www.nearlyfreespeech.net/about/background.php

NOT: Dreamhost muhtemelen başka bir cevaba taşınmalıdır.

Ayrıca Dreamhost kullanıyorum ancak yakın zamanda kayıt olabileceğiniz veya yenileyebileceğiniz maksimum terim 2 yıl. Bu nedenle yakın zamandaki etki alanlarımın çoğunu NFS'ye taşıyorum.


4

PairNIC'i birkaç yıldır kullanıyorum. Hizmet kesinlikle son derece sağlam, web sitesi saçma, ve yararlı bir cevap ile gerçek bir canlı ABD merkezli insan cevapları bir sorunuz varsa. Belli bir sicil memuru gibi rahatsız edici reklamlarla ünlü olmaktansa, iyi bir hizmet sunmaya odaklanırlar.

Dışarıdaki en ucuz insanlar değiller ama IMO gerçekten birinci sınıflar. Etki alanınız, işleri doğru yapmak için yılda 13 dolara değmiyorsa, çok daha büyük sorunlarınız var.


3

Kanada’dayım ve Web adları kullanıyorum. Onlar orijinal .CA sicilinden çıkan şirket, bu yüzden uzun zamandır.

CON: İsim tescili için büyük indirimler sunmuyorlar, sadece birkaç yıl için küçükler.

PRO: Kararlı ve güvenilirler. Bir kayıt şirketi olarak, her zaman orada olacaklar ve barındırma hizmetleri sağlam. Herhangi bir sorunuz varsa, genellikle bir dakika içinde telefonda bir kişiyle konuşursunuz. Belirsiz bir sorun veya isteğiniz varsa, onlarla başa çıkabilirler. Web siteleri gayet basittir ve bir sürü barındırma hizmeti sunsalar bile, onları size zorlamazlar.


2

GoDaddy kullanıyorum, ancak sadece yıllar önce seçtiğim o yüzden. Onlarla hiçbir zaman sorun yaşamadım, ancak sitelerinin bilerek yanıltıcı ve kafa karıştırıcı olduğunu hissediyorum. Yanlışlıkla ihtiyacınız olmayan bazı saçmalıkları satın almadan ödeme yapmak neredeyse imkansız.

Ayrıca, hiçbir zaman onları aramak zorunda kalmamama rağmen, müşteri hizmetlerinin korkunç olduğunu duydum.


Anlaşmak. Sayfaları öylesine gizlenmiş ki tüm bu saçmalıklar, şimdi duş almayı ve başka bir yere gitmeyi tercih ettiğinizi düştü.
Beyni

Onlara 2x demek zorunda kaldım, iki kere de ajan ne hakkında konuştuğunu biliyordu ve sorunum 10 dakikadan daha kısa sürede çözüldü. İkinizin de davalarının ciddi bir şey olmadığını unutmayın, ancak onlara tekrar açıklamaya devam etmeme gerek yoktu.
SpaceManSpiff

GoDaddy'de fazladan bok satın alma konusunda uzman değilim, bu bana 5 yıl eğitim sürdü ve işleri değiştirdikleri zaman için birkaç aylık bir güncelleme eğitimine ihtiyacım var.
pupeno

Sana katılıyorum JP. Bu benim bir sonraki hizmet içi eğitim konum olacak: Bütçenizi silmeden GdDaddy mağazasından nasıl çıkabilirsiniz.
cop1152,

1

EnomCentral ile çok mutlu oldum . GoDaddy'den kesinlikle daha pahalılar ama sağlam ad sunucularına sahipler.


EnomCentral'a dikkat etmelisin. Şimdi pazarlamacı olarak adlandırılıyorlar ve "premium" özellikler için yıllık 99 $ üyeliğe sahipler. Premium üyelik olmadan 1 yıl. COM yenileme size biraz pahalı olan 19.95 $ 'a mal olacak.
Greg Bray,

1

NameSecure.com'u uzun yıllardır kullanıyorum ve onlar her zaman harika olmuşlardır. Hemen hemen tam bölge dosya kontrolü ve kolay yönetici arayüzü.


1

Ağ Çözümleri ile birlikte yaklaşık 30 etki alanımız var, çünkü öncelikle Ağ Çözümlerini her zaman kullandık ve mevcut etki alanlarını değiştirmek bir acıdır. İnternetin ilk dönemlerinden bu yana "altın standart" dırlar.

CONS
1- Web sitesi işkencecidir. Bir şey yapmak için bir çok tıklama ve birden fazla ekran gerekir ve onların "sipariş akışı" sizi hizmet eklemek için kandırmaya çalışırken sürekli olarak kesintiye uğrar. IMHO bu çok önemli değil, sadece birkaç etki alanı ile uğraşıyorsunuz.

2- Pahalıdırlar. Bu, hatta pahalı, etki alanlarını kayıt ucuz olduğunu söyledi.

PROS
a- Çok sağlam ve kesinlikle gitmiyorlar.

b- Onların e-posta hatırlatıcıları zamanında ve mantıklı.

Bir öneri ev sahipliği yapacak kim ile kayıt olmaktır. Sonra siteyi çalıştırmak için sadece "boğulacak bir boğazı" var.

Google üzerinden GoDaddy ile kişisel bir etki alanı kaydettim ve ipek kadar pürüzsüzdü. Ayrıca DreamHost'ta barındırma ile kişisel bir etki alanı kaydettim ve güzel gitti.


Godaddy'nin web sitesini aslında onların yerine tercih ederim. Ağ çözümleri iyiydi, ama şimdi size bir şey satmaya çok odaklandıklarından beri, godaddy kullanmaya geçtim. Zaten pazarlama kabiliyetine katlanmak zorunda olduğumdan beri daha az ödeyebilirim.
SpaceManSpiff

GoDaddy öncesi, Network Solutions ile bir sürü etki alanı ismim vardı. Taşındık çünkü onlar ekstra paraya değmez. Çok daha pahalılar ve babalarına göre hiçbir avantaj sunmuyorlar.
Brian Knoblauch

1

TransIP ile çok mutluyum . Özellikle, TXT, SRV ve AAAA kayıtları gibi şeylere izin veren çok iyi bir DNS arayüzüne sahip olduklarından. Ayrıca, özellikleri tarafından izin verilmeyen bir şeyi tanımlamaya çalışırsanız, DNS düzenleyicileri hata verir. Böylece pek çok beklenmedik sorundan kaçınılabilir.

Sadece birçoğunuz için dezavantajı (benim için değil): Siteleri Hollandaca. 2014 yılı itibariyle transip.eu'da uluslararası bir site var .


0

Gradwell.com, geek / sys yönetici dostu teknik desteğe sahiptir0

NameBargain.com , Register.com'un düşük maliyetli kuruluşudur. Bir inek iyi bir fiyata ihtiyacı olan her şeyi ile sade ve basittir. Onları uzun yıllardır kullanıyorum ve hala çok mutluyum.

GoDaddy'i bir süre önce denedim ve genelde iyiydiler. O zamanki en büyük sorun, IDN'leri (uluslararası alan adları) desteklememeleriydi - bunu şimdi yapıp yapmadıklarını bilmiyorlardı. Ve onların ödeme süreci gerçekten can sıkıcıydı - her türlü ekstra ürünü satın almadan bu işlemi gerçekleştirmek neredeyse imkansızdı.


0

Şahsen ben oldukça iyi olduğu ortaya çıkan gkg.net kullanıyorum. Sadece onları kayıt için kullanıyorum. Bence afraid.org'u kullanıyorum, bence harika bir ücretsiz DNS servisi.


0

1and1.com ve GoDaddy kullandım. 2004’ten beri 1 ve 1’i sorunsuz kullanıyorum. Çalıştığım son şirket GoDaddy ile birlikte 5.000'den fazla alana sahiplerdi.


0

Ben de 1 ve 1 ve Godaddy kullandım. Godaddy desteği ABD'de. 1 ve 1 müşteri desteği açık denizdedir ve gelişmiş yardıma ihtiyaç duyarsanız bir haftadan fazla sürer. Her iki destek de aynı derecede kötü.0

Register4less.com kullanıyorum ve onlarla oldukça mutluyum. Ücretsiz whois gizliliği, bu nedenle adınız / adresiniz whois kayıtlarına, ayrıca basit ve kullanışlı web arayüzüne sıvalı değil.0

Evet, bu konuya son zamanlarda bir johnny geliyorum, ama kimsenin Tucows.com (OpenSRS.net olarak da bilinir) dediği için şok oldum. Bu kayıt şirketini her zaman iş yerimde kullandık ve özellikle son zamanlarda bunları kullanmaktan çok mutlu oldum. Büyük TLD'lerden herhangi birini kaydedebilirsiniz ve .ca alan adlarını kaydettirmek bu kadar kolaydır.

Ayrıca, tamamen bağdaş değiller. Onların sitesi, güzel ve temiz ve iyi düzenlenmiş. Etrafında istediğin şeyi yapmanı sağlar, aksine.


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.