Sonlandırılmış EC2 bulut sunucuları yeniden başlatılmaya devam ediyor


24

Biri AWS-EB kullanılarak ayarlanmış birkaç küçük EC2 örneğim (t1.micro ve t2.micro) var. Her ikisini de feshetmek istiyorum, ancak her sonlandırdığımda, birkaç dakika sonra çalışan örnekler listemde yeniden görünür. Onları nasıl tamamen sonlandırabilirim? Sonlandırma koruması etkin değil .

Yanıtlar:


41

Bildiğim kadarıyla AWS-EB için yapılandırma sihirbazı sizin için otomatik olarak bir EC2 AutoScaling grubunu varsayılan olarak istenen 1 çalışma örneği sayısı ile yapılandırır. Bu nedenle her örneği sonlandırmaya çalıştığınızda örnek yeniden başlatılır.

Bu nedenle AutoScaling gruplarını kaldırmanızı ve muhtemelen artık ihtiyaç duymadığınız dengeleyici yapılandırmalarını yüklemenizi öneririm.

EB uygulamasını sonlandırırsanız, bu adımlar sizin için gerçekleĢtirilecektir, bu yüzden bunu manuel olarak yapmanız gerekmez.


5

Amazon Custom Service'den yanıt aldım.

Hesabınızı araştırdım ve bu örnek etkin bir Elastik Beanstalk ortamı tarafından başlatıldı. Her uygulamanın varsayılan olarak en az bir örneği olduğundan, örneğin sonlandırılması, yeni bir uygulamanın başlatılmasını tetikler.

Ortamınızı silmek istiyorsanız, aşağıdaki talimatları izleyin:

  1. Yönetim Konsolu'na giriş yapın, ardından sayfanın sağ üst tarafındaki açılır menüden ortamınızın bulunduğu bölgeyi seçin. Ortamınız ABD Doğu (Ohio) bölgesinde yer almaktadır.

  2. Elastik Beanstalk Konsoluna buradan gidin:

https://console.aws.amazon.com/elasticbeanstalk/

  1. Ortamı seçin ve "Eylemler" menüsünden "Bu ortamı sonlandır" ı seçin.

Bu, Elastik Beanstalk ortamını ve bununla ilişkili kaynakları silecektir. Bununla ilgili yardım almak isterseniz, bu davadaki "Telefon" iletişim seçeneğini kullanarak bizden arama talep edebilirsiniz.

Umarım bu yardımcı olur, ancak başka sorularınız varsa lütfen bize bildirin.


Bu benim için mükemmel çalıştı. Teşekkürler, aramak zorunda olmadığım için mutluyum.
RevNoah

1

Deneyimlerime göre, EC2'den değil, başka bir hizmetten t1.micro kullandınız. Bunu sonlandırmak için bu servise gitmeniz gerekir. Benim durumumda, yeniden başlatmadan sonlandırmak için BeanTalk'a gitmem gerekiyor


-1

@ user397515 doğru Otomatik olarak t1 sunucusu oluşturan BeansTalk

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.