Google’ın Google Play Store’daki bölgesel kısıtlamaları nasıl aşabilirim?


45

X ülkesine seyahat ediyorum. Ülkemde bulunmayan, ancak X ülkesinde bulunan bir uygulama yüklemek istiyorum; ancak veri bağlantısı hala ucuzken onu önceden indirmeyi ve yüklemeyi tercih ediyorum.

Maalesef, Google Play Mağazaları bu uygulamayı yüklememe izin vermiyor. Bu sınırlamayı aşmanın bir yolu var mı?@AlEverett bunlar gerçekten çok benzer (% 100 kopya olmasa da, sanırım), belki hepsi bir araya getirilmeli ...
Oak

Bu daha genel olduğu için ikincisini bir dupe olarak kapattım. Diğer soru, özellikle uygulamaları satın almakla ilgili ve bunun için iyi cevaplara sahip, bu yüzden olduğu gibi bırakılması gerektiğini düşünüyorum.
Matthew

Yine bir bayrak yüzünden buna bakıldığında, ikincisinin bunun dupe'si olarak kapatılması gerektiğinden emin değilim. Bunun yerine ilk ödemeyi birleştirdim, bu da ödemelere yöneliktir. Sanırım ikisi de bunun açık kalabilir.
Matthew

tam olarak, ya biri iki ülkede yaşıyorsa? (her ikisinde de oldukça benzer bir süre kalır) ve elbette her iki bölge için de uygulamayı kullanmak istiyor.
ustura

Yanıtlar:


22

Pazar Enabler uygulamasını deneyin (indir APK ve yan yükü o.) Bu sizin bölgeyi taklit sağlayan, Pazar ABD'de sanıyor ki.

Alternatif olarak, bu uygulamanın diğer saygın pazarlardan (ör. Amazon Appstore , SlideMe.org , GetJar.com , vb. Gibi) diğer dağıtım yöntemleriyle de erişilebilir olup olmadığını görmek isteyebilirsiniz. .


1
Bu yararlı görünüyor, ne yazık ki cihazım (henüz) rootlu değil, bu uygulamanın gerektirdiği ... belki de root kullanım zamanı.
Oak

şimdi çalışmıyor, güncel bir yolu var mı?

5

Uygulama indirmek istediğiniz bölgeye ayarlanmış bir VPN ve bir Google Play Store e-posta adresi kullanmayı deneyin (Bu amaçla özel olarak oluşturdum).

Android uygulamasını kullanarak ücretsiz bir günlük deneme sürümü VPN kurdum. Sonra Google Play mağazasını açtım ve istediğim uygulamaları kurdum. Ardından VPN uygulamasını kaldırın (VPN'i devre dışı bırakın). Şimdi istediğim uygulamaları aldım ve bölgemde kullanabiliyorum.

Bir yana: Bu uygulamaların yayınladığı içerik (Hollandalı video) bölgemde web tarayıcısı aracılığıyla kullanılabiliyor. Kısıtlamalar olduğunda, uygulamalar ve web tarayıcısı coğrafi kısıtlamalara uyuyor, bu yüzden neden bu @ $! $) & ^ Uygulamalarının bölge kısıtlaması olduğunu anlamıyorum.


1

Sadece tek bir tıklamayla pazarın kilidini açan bu uygulamayı denedim!

Market Unlocker


3
Yararlı görünüyor ... aynı zamanda kök gerektiriyor olsa da.
Oak

Droidinizi köklendirme zamanı gelsin ... sadece devam edin ve yapın :) Eğer profilimden direk olarak benimle iletişime geçmeniz gerekiyorsa, gerçekten bir dakikadan az süren tek tıklamayla yapılan bir işlemdir.
Shimmy

Onlar (Google) bunu henüz yamaladılar mı? HTC Desire'da root ve s-off özellikli stok ROM'um var. MarketEnabler'in APK dosyasını, projenin Google Kod sayfasından indirdim ve el ile kurdum. T-Mobile ABD ve Verizon’u taklit etmeye çalıştım. Etkisi yoktu. Bu yüzden DroidVPN'e kaydoldum, uygun Tun.ko modülünü indiren Tun.ko yükleyicisini kurdum. Daha sonra DroidVPN ile ABD'deki BEDAVA sunucu 3 numaralarına bağlanabildim. Daha sonra Play Store için veri ve önbellekleri temizledim. Daha sonra tekrar MarketEnabler ile taklit etmeye çalıştım. İşe yaramadı !!
Samir,
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.