Adobe Flash Player güncellemelerinin kendilerinin yüklenmesini nasıl durdurabilirim?


12

Adobe Flash Player 11.0 güncellemesi, HTC Desire cihazına yüklenmeye devam ediyor. 17 MB üzerinde beni "Düşük alan" bölgesine iter ve sonra gmail vb ... felaket durduğunu yenileme durur.

Şimdi Ayarlar -> Uygulamalar'a girip güncellemeyi kaldırabilirken (beni Flash Player'ın benim için iyi olan stok sürümüyle bırakıyor), birkaç saat sonra Flash kendini yeniden yüklüyor. Bu sadece sinir bozucu değil, aynı zamanda bana çok fazla bant genişliğine mal oldu.

Bu varsayılan uygulama için güncellemeleri devre dışı bırakabilmemin bir yolu var mı?


4
Flash player güncellemelerini yapmanızı tavsiye ediyorum. Adobe flash player'ın uzun bir güvenlik hatası geçmişi vardır. Bu sık kullanılan web teknolojisini güncellememek güvenliğinizi ve dolayısıyla sisteminizi tehlikeye atabilir.
Akış

Evet bu iyi bir nokta. Artı performans iyileştirmeleri. Daha fazla alan açmak için Uygulamaları SD karta taşımayı denediniz mi? Bunun Android'in tüm sürümleri için bir seçenek olduğunu düşünmüyorum, ancak sizin için işe yarayabilir.
bendemes

@Flow: Teşekkürler, uyarıyı takdir ediyorum. Ancak, telefonumu Twitter ve Gmail'i kontrol etmek için web tarayıcısından daha fazla kullanıyorum, bu yüzden bu işlerin benim için çok daha önemli. Sonuçta ortaya çıkan güvenlik riski nedeniyle web taramasından vazgeçmem gerekirse, bu kabul edilebilir.
Snth

1
@bendemes Evet, SD karta olabildiğince taşındım ve 16GB SD kartım var. Ancak uygulama depolama alanı sorunları ile uğraşmaya devam ediyorum. Gerçekten HTC Desire ile ilgili tek şikayet. Yeni telefonlarda, Yükseltme istememi sağlayan hiçbir şey görmüyorum, ancak Arzularımdaki sabit alan sorunları büyük bir sıkıntı. Bu Flash Player güncellemesi sadece en yeni sorundur.
Snth

Yanıtlar:


12

Otomatik güncellemeyi pazar yeri üzerinden yapılandırabilmeniz gerekir. Pazar yerini aç Uygulamalarıma gidin ve Adobe Flash Player'ı bulun ve "Otomatik güncellemeye izin ver" kutusunun işaretini kaldırın.


Bununla ilgili bulduğum bir sorun, artık "Tümünü Güncelle" düğmesini kullanamıyorum.
roxan

Otomatik güncellemeyi kaldırmanın Tümünü Güncelle özelliğini kullanmanızın durması gerektiğini düşünmüyorum. Orada izin gereksinimlerini değiştiren herhangi bir Uygulama için tüm güncellemeyi kullanamazsınız, aksi takdirde yine de iyi çalışmalıdır.
bendemes

@bendemes Telefonumda "adobe flash player" aradığımda Android Market Uygulamasında görünmüyor. Daha sonra bilgisayarımdaki Chrome'da aradım, Flash Player 11'i buldum, oturum açtım ve cihazıma göndermeye çalıştım ve cihazımla uyumlu olmadığını söylüyor. Şu anda kaldırıldı, ancak en uygunsuz zamanı bekler ve pahalı 3G'deyken tekrar indirmeye başlar.
Snth

Kendi kendini yeniden kurduktan sonra piyasada buldum ve "Otomatik güncellemeye izin ver" seçeneğinin işaretini kaldırabildim. Şimdiye kadar kendini yeniden kurmadı. Teşekkürler!
Snth

1

AS başına Güncellemeler piyasadan nasıl gizlenir? Titanyum Yedekleme'yi kullanarak uygulamayı pazardan ayırabilirsiniz. Uzun basın uygulaması ve pazardan ayır tıklayın. Ancak, bu özelliğin yalnızca uygulamanın bağış sürümünde kullanılabileceğini unutmayın.


Teşekkürler, diğerlerinden birinin benim için çalışmayı önerip önermediğini göreceğim ama eğer yapmazlarsa bunu deneyeceğim. Ben sadece başka bir uygulama (Titanium Backup) yüklemek için tereddüt ediyorum ama başka bir şey işe yaramazsa o zaman deneyeceğim.
Snth

0

D1 Droid'imle aynı sorunu yaşadım ve basitçe kaldırdım. YouTube uygulaması, flash oynatıcıyı zaten kullanacağımın% 99'unu alıyor.


Bu sorunu çözmez.
roxan

1
Tamamen makul bir yaratıcı çözüm. +1
Reid

@trlovejoy Birçok kez kaldırdım. Sorun şu ki, kendini yeniden yüklemeye devam ediyor ve telefonumla birlikte gelen bir "stok uygulaması" olduğundan, bunu devre dışı bırakmanın bir yolunu bulamadım.
Snth

Telefonunuzu köklendirmeyi deneyin, ardından flaşı kaldırabilirsiniz.
Broam
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.