Apps'ın eski sürümlerini nerede bulabilirim?


62

Android uygulamalarının eski sürümlerini indirmek mümkün mü?

Android uygulamalarının tüm sürümleri için bir tür çevrimiçi arşiv var mı? Bazı Windows uygulamalarının eski sürümlerini nasıl bulacağınız gibi.


1
Bir uygulamanın eski sürümünü almanın en iyi yolu: Uygulamanın geliştirici ile iletişim kurun.
Android Quesito,

Yanıtlar:


16

Freeware Freeware sitesi , Android uygulamalarını ücretsiz toplar ve barındırdıkları birçok uygulamanın eski sürümlerine sahiptir. (Ayrıca BlackBerry, Symbian ve Palm OS için.)


18

F-Droid gibi bazı alternatif havuzlar, indirmek istediğiniz sürümü seçmenize izin verir; şimdiye kadar sunulan tüm sürümler depoda .

Android Market de dahil olmak üzere diğer birçok site için, en son sürüm mevcut olan tek şeydir.


Sadece son 3 versiyona benziyorlar
German Garcia

13

Eski bir sürüm almanın güvenli ve doğru yolu geliştiriciyle iletişim kurmaktır. Belki sadece size verecekler veya belki vermeyecekler - ilk başta güncellemelerinin bir nedeni var. En önemlisi, nedenini bilmek isteyeceklerdir ve diğer kaynaklardan mümkün olduğu kadar saldırıya uğramış kötü amaçlı yazılım sürümü alamayacaksınız.


6
Evet, eski ücretsiz sürümünün mükemmel çalışmasına rağmen, bunun için ücret almaya başlayabilmeleri için güncellediler.
Triynko

Evet, onu yalnızca aptal KYC soruları (bankacılık) ile sorgulayabilecekleri ve toplam vatandaş gözetimi, takibi ve kontrolü olan aptal kanunlara uyuyor gibi davranmaları için güncelleme yaptılar. Bu saçmalıklara hayır diyebilirsem söylerim. Bunu yapmak için, şu andaki tek seçeneğim şu anki uygulama sürümünü saklamak veya başka kaynaklardan eski bir sürümü almak ("premium" ve "güvenilir" Google Play hizmeti yetersiz veya isteksiz olduğunda). Hayır demeye cesaretli olun ve bir şey doğru değilken itaatsizlik! Aptallık akışını takip etme!
Samir

Uygulamaları bir telefona yüklemek için güvenilir kaynakları kullanma konusunda haklı olsanız da, bir uygulamaya yapılan tüm değişikliklerin iyi olmadığını unutmayın. Bu nedenle, birisinin daha eski bir sürüme geçmek istemesinin meşru sebepleri vardır. En azından, kullanıcılara seçim yapılmalı! Sadece güncelleme seçeneği değil, güncel sürümün yanı sıra düşürme seçeneği. Sözde "geliştiriciler" ve Google gibi şirketler boğazımızdan aşağıya yeni uygulamalar ve sürümler atmamalı ve kullanıcılar ve tüketiciler olarak göz açıp kapayıncaya kadar kullanmamalıyız.
Samir,

Kaynak kod olmadan bir uygulamanın davranışını değiştiremezsiniz. Yani sadece APK sahip olmak yeterli değildir. Birisi isterse, kötü niyetli bir uygulamayı meşru biri olarak maskeleyebilirdi. Bu yüzden "bananas.apk" adını kullanarak çok sevdiğin oyun olduğunu düşünmeni sağlayabilirdi. Bu kitaptaki en eski numaralardan biri. Orijinal uygulama olması ancak davranışının değişmesi olası değildir. (Kaynakları, herkes kapıp değiştirebilecekleri açık kaynak uygulamaları için yapılan rezervasyonlarla.) Ancak güvenli olduğundan emin olmak için, VM veya test telefonu gibi yalıtılmış bir ortama kurun.
Samir

9

Lütfen AndroidDrawer.com adlı yeni başlatılan web sitemizi kontrol edin .

Bu bir android uygulaması .apk deposu. Temel olarak, uygulama güncellemesini beğenmezseniz, öncekiini indirerek önceki sürüme dönebilirsiniz. Burada androiddrawer hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz .

Siteyi görüntüleyebilir ve .apk dosyasını mobil cihazınızdan indirebilirsiniz.4

Bu siteyi buldum: apkpure

Hakkında:

APKPure.com APKPure Ekibi tarafından 2014 yılında kurulan akıllı telefonlar yazılım yüklemelerini sağlayan bir web sitesidir [...]

[...] Uygulamalar, Oyunlar ve tarih sürüm listesinin en kapsamlı koleksiyonlarından birini sunuyoruz. Tüm indirme işleri% 100 ekstra uzantıya gerek duymadığını garanti eder. [...]


0

Bir başka olası kaynak da ücretsiz uygulamaların birden fazla sürümünü (eskileri de dahil olmak üzere) bulabildiği APKTOP .0

Bu listeye 1Mobile eklemek zorunda kalacağım . Bankacılık uygulamamın eski sürümüne sahip olanlardan sadece biriydi.

Ayrıca XDA-Developers'dan AppDowner var, ancak root erişiminizin olması gerekiyor. İşte nasıl kullanılacağı hakkında hızlı bir kılavuz: Android'deki uygulamaların eski sürümüne nasıl geçilir


Bu aynı zamanda hem ilk sürümü hem de daha yeni bir güncelleme olarak aradığım uygulamaya sahip tüm cevaplar arasında yalnızca bir tanesiydi. Yine de tüm sürümler değil - yakalayamadığı en az bir ara sürüm vardı.
waldyrious

Farklı sürümleri nerede bulabilirim? Sadece şu anki / en yeni sürümü indirebilirim
velop
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.