«applications» etiketlenmiş sorular

Genel olarak Android uygulamaları hakkında sorular için. (Mümkünse bunun yerine belirli bir uygulamanın etiketini kullanın.) Geliştirmenin burada konu dışı olduğunu unutmayın.


4
Dosya sisteminin neresinde uygulamalar kuruludur?
Hem adb install MyApplication.apkkomutla hem de bir web sunucusu aracılığıyla (Android Market'in bir alternatifi gibi) birkaç Android uygulaması kurdum . Ama telefonumda Android dosya sisteminde nereye MyApplication.apkdosya yerleştirilir? Yüklü adb installuygulamalar, Market'ten indirilen uygulamalarla aynı dizine yerleştirilmez mi? Bazı uygulamaları buldum /system/appancak bunları Android Market'ten indirdiğimden veya yüklediğimden tanıyamadım adb …7
Uygulamanın tam paket adı?
Android 4.0.3 kullanıyorum ve artık bazı uygulamalar için paket adını bulamıyorum. Hatırlarsam, Uygulamalar’a giderdim ve orada görebildim. Peki, bazı uygulamaların tam paket adını nasıl görebilirim? Gibi, uygulamanın adı "Test" ve paketini görmem gerekiyor com.test.mytest.

6
Android'deki uygulamaları kapatmanın doğru yolu nedir?
Android platformunda yeniyim ve bu muhtemelen aptalca bir soru, ama ... Bir uygulamayı nasıl kapatırsınız? Bir uygulamadayken ve dışarı çıkmak istediğimde sadece "Ana Sayfa" yı tıklayıp devam ediyorum, ancak bir Görev Yöneticisi uygulaması yükledim ve her şeyin çalıştığını fark ettim . Uygulamalardan çıkmanın bir yolu var mı? Yoksa bir görevden …


9
Apps'ın eski sürümlerini nerede bulabilirim?
Android uygulamalarının eski sürümlerini indirmek mümkün mü? Android uygulamalarının tüm sürümleri için bir tür çevrimiçi arşiv var mı? Bazı Windows uygulamalarının eski sürümlerini nasıl bulacağınız gibi.


5
GPS'imi ne kullanıyor?
Android telefonumda (Desire HD), GPS göstergesi şu anda açık ve yanıp sönüyor. GPS'i kullanmaktan hangi uygulamanın sorumlu olduğunu nasıl öğrenebilirim? Şüphelerim var ama kesin olarak bilmek istiyorum. Köklendi ve rahat sorgulamadan / dev ya da somesuch'tan daha fazlasıyım. 2.2 Koşu.


5
Uygulamanın iki sürümü nasıl yüklenir?
Android Market, cihazımdaki bir uygulamayı yeni güncelledi. Güncellemeyi sevdim, fakat aynı zamanda en sevdiğim sürüm olan sürümden tamamen farklı. Bu yüzden son versiyonunu da saklamak istiyorum. Titanyum Yedekleme sayesinde son sürüm apk var. Ancak, mevcut olanı değiştirmeden yükleyemiyorum (Android mimarisi berbat). Bunu yapmanın bir yolu var mı? Hacks vb. Not: …


6
Android'i gri tonlamalı olarak göstermeye zorla
Tüm Android'leri monokrom (gri tonlama olarak da bilinir) olarak göstermeye zorlamanın bir yolu var mı? DEHB olan biriyle çalışıyorum (ve kendim de hafif DEHB yapıyorum). Renkler onun için çok fazla. EDIT: İdeal olarak böyle bir ayarı değiştirmek için kolay bir yol oluşturmak için arıyorum.


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.