Çalar saat müzik çalma listesine uyanmak için?


9

Programlanan alarm zamanında bir çalma listesinden seçimleri çalmaya başlayacak iyi bir alarm uygulaması var mı?

Yanıtlar:


5

Nazik Alarm. Başlangıçta profiller ve alarmlar ile biraz karmaşık görünüyor, ama sallanıyor. En iyi özellik, yapılandırılmış bir alarmı gerçekten kapatmadan kapanacak alarmları atlamanızı sağlayan özelliktir. Bu özelliği her zaman kullanıyorum. Bunun için ödemek zorunda, ama buna değer.

Gentle Alarm'ın İnternet kullanımının endişesi hakkında bir yorum vardı, aşağıda geliştiricinin forumunda bulduğum şey :

Kullanıcıların istedikleri takdirde bana bilgi göndermelerine izin vermek için internet erişimine ihtiyacım var. Maalesef, koşullu izin yok. Bu nedenle, bir kilitlenme olduğunda bana herhangi bir bilgi göndermemeye karar verseniz bile, yine de izne ihtiyacım var.

İnternet izninin iki nedeni daha var:

  • Paypal ile ödeme yaptıysanız, uygulamanın kilidini açmak için bir anahtar girmeniz gerekir. Bu anahtar, her 3 ayda bir çevrimiçi olduğunuzda bir noktada kontrol edilir.

  • Ve piyasa kullanıcıları için sistem gibi geliyor. Google kısa süre önce korsanlığa karşı küçük bir adım olarak bir lisanslama planı ekledi ve bunun giderek daha fazla uygulamada kullanıldığını görmeye başlayacaksınız. Uygulamanın, lisansın geçerli olup olmadığını kontrol etmek için Google sunucularını araması gerekir. Uygulamanın uzun süre çevrimiçi olması durumunda da çalışabilmesi için sonuçlar önbelleğe alınır.

Son iki sebep talihsiz. Ama sattığım her yasal kopya için, orada 3'ten fazla yasadışı kopya var. Uygulamaları paketleyen ve indirimli olarak satan bazı insanlar bile var. Korsanlık kontrolden çıktı ve geliştiriciler uygulamaları ile para kazanmazlarsa, gelecekte daha az kaliteli uygulamalar olacaktır.

Sahip olabileceğiniz endişeleri memnuniyetle tartışacağım.


Nazik alarmın neden tam internet erişimine ihtiyacı olduğu hakkında bir fikrin var mı?
BrianCooksey

Cevabımı bunu yansıtacak şekilde güncelleyeceğim gibi yorumda karakter sınırını
aşacağım

4
@Boksoksey genellikle uygulamalar reklamlar, analitik veriler veya geliştiriciye hata raporları / yığın izleri göndermek için internet erişimi gerektirir
Bryan Denny

@Bryan Denny - Bu yorum muhtemelen kendi sorusunu hak ediyor
BrianCooksey

@Bcooksey good call :)
Bryan Denny

6

Çalar Saat Artı V2. Uygulama pazarında ücretsiz. Bir şarkı veya çalma listesi ayarlayalım, ayrıca bir sürü başka seçeneği var. Gerçekten bir katil uygulaması.

Güncelleme: Telefonumda hala ücretsiz reklam destekli sürüm Alarm Clock Plus yüklü ama pazardan gitti gibi görünüyor. Kalan tek ücretli, reklamsız sürümdür .


Herhangi bir şans app bir bağlantı ekleyebilirsiniz. Alarm Clock Plus V2 araması bu ada sahip bir uygulama döndürmedi.
Alex B

Görünüşe göre ücretsiz sürümü piyasadan gitti.
Matt

2

Günaydın seçtiğiniz "bir dizinden karıştırmak" sağlayacaktır. Uygulama ücretsizdir. Ayrıca günün tarihini ve günün tahminini bildirecek ve alarmı haftanın belirli günlerine atayacaktır.


0

Ton Seçici (AppBrain bağlantısı) , zil sesleri, bildirimler veya alarm sesleri için ses dosyaları kullanmanızı sağlar.

HTC Incredible'ımdaki standart Çalar saati kullanıyorum (stok Android veya Sense olduğundan emin değilim), ancak bazı alramlar için MP3'ler var. Bazı halkalar için de aynı.

GÜNCELLEME: OP'yi yeniden okuyun. Bir oynatma listesinden değil.


0

Alarmdroid de harika!
Özel çalma listelerini ve hatta internet radyosunu destekler.

Android «flip'n'snooze» Çalar Saat Uygulaması. Sizi kendi yolunuzda uyandırır!

AlarmDroid, zengin özelliklere sahip bir çalar saat uygulamasıdır. Her Android Kullanıcısına, erken bir kuş mu yoksa bir sabah grouch olup olmadığını umursamayarak, kendi yolunu uyandırma fırsatı vermek için yaratılmıştır.
AlarmDroid'in özel özelliği, kullanıcının telefonu çevirerek çalar saati erteleme moduna geçirmesini sağlayan flip'n's nooze özelliğidir. Ayrıca, sadece zamanı değil yerel hava koşullarını bile duyuran bir konuşma saati sağlar.
Bu ve daha birçok özellik sizin tarafınızdan keşfedilmeyi bekliyor! İnternet radyo istasyonları bile alarm sesi olarak desteklenir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.