Telefon / tablet zil sesini SIM kart olmadan nasıl uzaktan yapabilirim?


12

Streak'imi dairemin herhangi bir yerinde kaybetmiş gibi görünüyorum ve içinde bir SIM kartım olmadığı için onu arayamıyorum. Plan B'yi uzaktan kurduk çünkü maalesef GPS koordinatları dairemde bulabilecek kadar spesifik değil: P. Uzaktan yükleyebileceğim, cihazı bulabilmem için gürültü yapmaya başlayacak herhangi bir uygulama var mı?


Apks'i uzaktan kurmak mümkün mü? Ayrıca uygulamalar uzaktan başlatılabilir mi? Bu şekilde bulunacak hiçbir uygulama yoksa, biri uygulama oluşturabilir.
varesa

1
Hesap senkronizasyonu açıksa, bir masaüstü bilgisayarda alarmlı bir takvim etkinliği oluşturmayı deneyebilir ve sesli bildirimlerinizin açık olmasını umabilirsiniz.
Martin Tapankov

@MartinTapankov Bu ilginç, sanırım takvim senkronizasyonu kapalı ancak daha sonra deneyeceğim. varesa, ben Market veya WiFi adb yüklü gibi bir şey olması gibi düşünmüyorum.
Matthew

Yanıtlar:


7

Bahh! Sadece bunu yapmanın bir yolunu buldum! Çok heyecanlıyım!

İlk olarak, çevrimiçi Google Play Store'dan AndroidLost'u yükleyin .

  • Bu kayıp cihaz, yadayada hakkında bilgi kontrol / silmek / erişmek için kullanabileceğiniz uygulama

Cihazınıza yüklemeniz için biraz zaman verin, ardından çevrimiçi Google Play Store'dan AndroidLost Jumpstart'ı da yükleyin

Bir telefon görüşmesi yapıldığında, bir SMS alındığında, pil zayıf olduğunda, bir paket eklendiğinde, kaldırıldığında veya değiştirildiğinde, bu uygulama androidlost uygulamasında kayıt işlemini uyandıracaktır.

Bu nedenle, hizmeti etkinleştirmek için Play Store'dan rastgele bir uygulama yüklemeniz gerekiyor, ancak daha sonra kayıp cihazınızı kontrol etmek için işlevlere erişmek için androidlost.com'a gidebilirsiniz! Alarm çalma dahil;)

Bunu henüz test etmedim, ancak en kısa sürede bunu kendi telefonumda test edeceğim (Jumpstart için sayfa sadece tabletleri belirtmesine rağmen) ve işe yarıyor ! SMS veya uygulama yüklemesinde kayıt olacağını, her ikisini de yaptım ve aktivasyon çalıştı diyor. Bu harika bir yardımcı programdır.


AndroidLost Jumpstart, Android'in daha yeni sürümlerinde çalışmaz.
shasi kanth

1

Nerede benim Droid bunu yapar ve piyasadaki en iyi ücretsiz bir uygulama:

Talimatlar:

Uygulamayı kullanmak için, cihaz çalması için "wmd ring" yazıp gönderin

Alındığı http://wheresmydroid.com/

DÜZENLE:

Üzgünüm, yukarıdaki cevabım, SMS göndermenin başka bir yoluna sahip olduğunuzu varsayar;

SMS ile başlatmadan bunu yapan herhangi bir uygulamanın farkında değilim. Üzgünüm.


2
Umarım ilk önce piliniz bitmez! Bu noktada hep düşmanın.
21'de dene

Piller hakkında haklısın, telefonumu gece boyunca kaybettiysem, sabahları uzaktan bulmak için 4-5 saatlik bir pencerem olurdu!
Dunhamzzz

Tamam, bunu yapan bir uygulama oluşturdum, ancak Google'dan haber alana kadar pazara yükleyemeyeceğim.
TryTryAgain

0

My Droid, hesabınıza giriş yaptıktan sonra web sitelerinden veya başka bir cihazdaki uygulamadan bir zil isteği gönderebilir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.