Çalma sayısını ve akıllı çalma listelerini destekleyen bir müzik çalar var mı? [kapalı]


20

Android için akıllı çalma listelerini destekleyen ve iPod ve iTunes gibi sayım meta verilerini destekleyen bir müzik çalar arıyorum. İdeal olarak şöyle bir şey istiyorum:

  • Son oynanan, oyun sayısı, son atlanan vb. Gibi istatistiklerin kaydını tutar.
  • Android'den şarkıların derecelendirilmesine izin verir.
  • Canlı güncellenen akıllı çalma listelerini destekler (örneğin, bir ay içinde çalmadığım tüm şarkıları eşleştirmek için akıllı bir çalma listem varsa ve ondan bir şarkı çalarsam, çalınan şarkı geri senkronize etmek zorunda kalmadan çalma listesinden çıkar benim PC ile artık) o ölçütlerle eşleşen beri.
  • Bir masaüstü PC medya yönetimi uygulaması tarafından desteklenir, böylece bu istatistikler PC'ye geri senkronize edilir. (Değişime açık, nispeten özellikli bir masaüstü uygulaması tarafından desteklendiği sürece, hangisine aldırmıyorum).

Bunları (bildiklerime göre) desteklemeyen stok müzik çaları ve derecelendirmeleri destekleyen ancak akıllı çalma listelerini veya oyun sayılarını desteklemeyen doubleTwist'i denedim.


Bu konuda seninle oradayım. Android'de bir arkadaşım olsun, bu özellikleri destekleyen bir Windows uygulaması bulmak için yeterince zorlandım. Şu anda Windows'ta Songbird ve Android'de doubleTwist kullanıyor ancak bunlar arzulanan çok şey bırakıyor.
Corey D

Scrobbling (ya da sadece çalınan şarkıların listesini içeren bir dosya) da iyi olurdu. Diğer tüm hususlara katılıyorum.
Jürgen A. Erhard

Yanıtlar:


5

iSyncr bunu yapar. Kablosuz senkronizasyon da yapıyorlar. cankurtaran makale

Ne yazık ki (en azından benim için) iTunes kullanıyor ve iTunes'dan nefret ediyorum, ama işe yarıyor. Sanırım iTunes'dan çok nefret ettim, bundan kaçınmak için bir Android aldım, ancak şimdi akıllı çalma listeleri nedeniyle yine de kullanmak zorundayım. Akıllı çalma listelerini, çalma sayılarını ve derecelendirmeleri güncel tutan tek bulduğum şey. İstediğini söylediğin her şey. Artı zaten iTunes kullanmak ve nefret gibi görünmüyor.

Sanırım iSyncr sizin için çalışabilir. :)

Stok müzik çaları, MixZing'i veya yarım düzine diğer popüler Android oynatıcıyı çalma sayılarını ve derecelendirmeleri iTunes'a iten senkronizasyon uygulamasıyla birlikte kullanabilmelisiniz.


Bu umut verici görünüyor; Onu ben kontrol edecegim. Teşekkürler!
Nick Meyer

iTunes benim için hiç kolay değil.
Jürgen A. Erhard

1

Kimse PlayerPro Music Player'dan bahsetmedi - tam olarak ihtiyacınız olanı yapıyor.

İşte ilgili PlayStore açıklaması,

Müzik istatistikleri ve SMART PLAYLISTS: Son eklenenler, En çok oylananlar, En çok oynanan, Son çalınanlar, En az oynananlar. SMART PLAYLIST EDITOR'u ve sunduğu birçok farklı kriteri kullanarak ek özel çalma listeleri oluşturun: albüm, sanatçı, tür, başlık, oynatma / atlama sayısı, son oynatılan / eklenen, derecelendirme, bir podcast, süre, yıl, dosya yolu vb. akıllı çalma listeleri AUTO-UPDATED.

Özellikleri denemek istiyorsanız, PlayStore'da bu uygulamanın 10 günlük deneme sürümü de var,

PlayerPro Müzik Çalar Deneme .

Not: Pro sürümü bağımsızdır. Lütfen satın aldıktan sonra deneme sürümünü kaldırın.


Uygulamanın bağlantısını sağlayabilir misiniz? 10 günlük ücretsiz deneme sürümü olan, ancak son olarak Aralık 2014'te güncellenen PlayerPro Music Player'ı arayan "Player Pro" aranıyor .
Andrew T.

Merhaba, evet, bu oyuncu ve "Yenilikler" bölümünden son güncelleme tarihini aldım. Bugün yeni bir sürüm çıkardıklarını görüyorum! Çok heyecanlıyım!!!
Shumoapp

1

Çok fazla bakmadım, ama belki Winamp'a bakmalısın. Artık beta sürümünde Winamp çalıştıran bir bilgisayara kablosuz ve USB senkronizasyonunu destekleyen bir android oynatıcısı var.

Uygulama şu anda PlayStore'da mevcut değil. APK'yı resmi Winamp forumlarından indirebilir ve uygulamayı Android kategorisi altında indirebilirsiniz,

WinAmp Sayfasını İndir


0

Bunun için yaygın olarak önerilen bir uygulama DoubleTwist . Masaüstü uygulamasıyla birlikte, iTunes çalma listelerini, sayıları vb.


0

Sadece Winamp oynatıcısının 'yapılacaklar' listesinde android'den 'Derecelendirme' olduğunu söyleyeceğim. Bunun için umutluyum.

Android'de aradığım şey için op'un kriterlerini ikinci yapacağım. Bu noktada, Winamp'ın gerçekten iPod / iTunes kombo katili olma potansiyeline sahip olduğunu düşünüyorum. Yukarıdakilerin hepsinin bir şekilde kusursuz olmasını sağlamak için, last.fm scrobbling'e olan bu güvenin değil, gerçek bir "kütüphane" tipi senkronizasyonun olması gerekir. Kitaplığın küçük bir sürümünü telefonda tutabilir ve ana bilgisayarla senkronize etmek için THAT'ı kullanabilirse, ŞAŞIRTICI olabilir.


0

MixZing Müzik Çalar , sanırım ikisini de yapıyor. En azından derecelendirme parçalarınıza göre oluşturulan "yarı akıllı" çalma listelerini destekler.


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.