Cihaz Kapalı olduğunda bile Çalabilecek Alarm


9

Android akıllı telefonlar her açıdan geleneksel cep telefonlarından daha akıllıdır, ancak bu akıllılığı bir açıdan bulamıyorum: Bu klasik cep telefonlarında, cihaz kapalıyken bile alarm çalma seçeneği vardı. Cihaz alarm çalmak için geçici olarak açıldı, ardından kapatıldı.

Bunu bir Android cihazında nasıl yapabilirim? Biliyorum, ürün yazılımı tarafından desteklenmedikçe uygulama tarafından mümkün değildir. Bu yüzden ROM kesmek vb. İstiyorum.

Lütfen, "Yapamazsınız" veya "Mümkün Değil" vb.
Telefonunuz Programlı Gücü AÇIK veya KAPALI destekliyor mu?
Pragyan

Yanıtlar:


4

NoMoarPowah! ( alternatif bağlantı ) telefonu, çalması için zamanlanmış alarmlarınıza göre önyükleyebilir. Yalnızca belirli Samsung cihazlarında çalışır.


Cesur cevap, ama .. Uygulama sadece cihaz şarj olurken çalışır (pil durumu bellenim programının yerini alır gibi).
Android Quesito

@SachinShekhar Telefon şarj olmazken benzer bir şey çalıştırmanın bir donanım değişikliği gerektireceğini varsayıyorum, ancak belki de bu yanlıştır. Aslında, pil bitmediği sürece düşük güçlü bir mikro işletim sisteminin çalışmasını bekliyorsunuz ... bu , önyükleyiciler açık kaynak olmadığından ve dolayısıyla üretici desteği olmadan da neredeyse imkansız olabilir. çalışmak zor. Pilden tasarruf etmek için telefonu kapatıyorsanız, diğer pil tasarrufu yöntemlerini de düşünebilirsiniz.
Matthew,

2
BTW, bence, bootloader ve üreticileri dahil etmeden yapılabilir. Mikro-OS tipi örnek kurtarma ile eklenebilir. Ve kapanma işlevi "kurtarma için yeniden başlat" ile değiştirilebilir. Onun sadece bir fikir ..
Android Quesito

1
@SachinShekhar Bu oldukça ilginç bir fikir aslında!
Matthew,

1
Sadece FYI, uygulama artık Play Store'da mevcut değil.
Andrew T.
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.