Reklamlar olmadan Android uygulamaları nasıl aranır?


33

Google Play Store’daki aramaları, reklam içermeyen uygulamalarla (bedava veya ücretli) sınırlandırmak mümkün mü?

Google Play mağazasında mümkün değilse, bunu başarmanın başka etkili bir yolu var mı?


6
Tüm cihazda reklamları engellemek daha fazla memnuniyet verir;)
Irfan Latif


Belirli bir izne veya uygulama içi satın almalara göre uygulamaları filtrelemekle ilgili benzer sorular var .
Dmitry Grigoryev

1
@IrfanLatif Maalesef sadece flakey VPN çözümleri veya kök ile mümkündür :(
Jon

@ Jo köklenme kaçınılmazdır. Root erişimi olmadan istenen gizlilik, performans ve kullanılabilirliği elde edemezsiniz.
Irfan Latif

Yanıtlar:


37

Orada Playsearch o önceden bir şey yüklemek zorunda kalmadan yapmanızı sağlar web sitesi:


Google PlaySearch sitesi, kriterleriniz işaretlendi (daha büyük değişken için resme tıklayın)

İstediğinize ek olarak, en son güncellemenin ne kadar süreceğini, uygulamanın boyutu ne kadar olacağını, hangi Android sürümünü desteklemesi gerektiğini, ne kadar iyi sıraladığını (yıldız) - ve ne kadar yayıldığını belirleyebilirsiniz. (yükleme sayısı) en azından olmalıdır.


Harika bana yardım et
Arbaz.in

15

Yerel Google Playstore'dan emin değilsiniz, ancak Yalp'ı ya da bir Yalp, Aurora ( F-droid bağlantısı ) çatalı kullanabilirsiniz, örneğin, reklamlar, ücretsiz, indirme sayısı vb. İçin birçok arama filtresi vardır.

Aurora Store, Google'ın Play Store'una alternatif (FOSS istemcisi); zarif bir tasarıma sahip, Aurora kullanarak uygulamaları indirebilir, mevcut uygulamaları güncelleyebilir, uygulama arayabilir, uygulama içi izleyiciler hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Filtreyi seçin ve uygula üzerine dokunun, arama sonuçlarınız kriterlerinize uyacak.


Aurora'da Filtreler (daha büyük değişken için resme tıklayın)

Sorumluluk reddi Aurora ile ilişkili değilim, ancak Google oyun mağazası istemcisinin yerine geçiyorum

Teşekkür

  1. Xda iplik

5
Aurora'nın F-Droid'de de mevcut olduğunu unutmayın :)
Izzy

3

Reklamları olmayan uygulamaları aramak yerine F- droid'deki ücretsiz Blokada uygulamasını kullanarak reklamları engellemeyi tercih ederim .

Uygulamalar kullanılırken, tararken (ve daha fazlası) çalışır ve Android'i kesinlikle çok daha iyi bir kullanıcı deneyimi haline getirir.

(Hem Xiaomi telefonlarımızda hem de Samsung tabletimizde kullanıyorum).

Blokada, reklamları, izlemeyi ve zararlı yazılımları verimli bir şekilde engeller. Veri planınızı kaydeder, cihazınızı daha hızlı hale getirir ve gizliliğinizi korur. Ücretsiz, açık kaynaklı ve güvenli.

Blokada, sadece tarayıcıyla değil, tüm uygulamalarınızda çalışır! Kök gerektirmez, hem wifi hem de mobil ağları destekler ve kullanımı tamamen güvenli ve basittir.

Blokada açık kaynak kodlu bir projedir, yani her zaman özgür olacağından, kullanmanın güvenli olacağından emin olabilirsiniz ...


Bu şüpheli ticari görünüyor. Geliştirici, şirket sahibi, diğer - Bu uygulama ile bağlantınız nedir? Burada nedeniyle bir tür feragatname var mı? Ayrıca cihazın uygulamanın çalışması için "hazırlıklı" olması gerektiği konusundaki şüphelerinden de şüpheliyim. Niye ya? Prosedürü gösterecek bir video, ancak sonuçların bir ifadesini göremiyorum.
wbogacz

5
@ wbogacz f-droid, Android için açık kaynaklı / ücretsiz uygulamaların bilinen bir deposudur ve uygulama yalnızca yüklenir. ve uzun zamandır iyi niyetli U&L SE profilimi onlarla bir bağlantım olmadığını öğrenmek için öğrendim. Ve ben bu sonuca nasıl atladığınızı anlayamıyorum, kurumsal olmayan bir kullanım için ticari uygulamalar olduğu konusunda bir uygulama kullandığını söyleyen bir adam cevabında. Ben f-droid apk indirmek ve uygulamaları yüklemek için yetki vermek yerine özel bir "hazırlık" yapmadım.
Rui F Ribeiro

@ wbogacz Reklamları filtreleyen bir VPN kullanmak, kök erişimi olmayan reklamları elemenin klasik Android yoludur. Tam olarak aynı olan başka bir uygulama DNS66 olacaktır. Diğer uygulamaların bölümlerinin engellenmesi oyun mağazası kurallarını ihlal ettiğinden, bunlar alternatif uygulama mağazalarında barındırılmaktadır.
knallfrosch

@wbogacz Blokada kullanmadan önce DNS66'yı f-droid üzerinden de kullandım. Blockada daha etkili ve daha esnek görünüyor.
Rui F Ribeiro

Bu soruya cevap vermez, ne de “çerçeve mücadelesi” veya “XY problemi”. Fikir, reklam içermeyen uygulamaları desteklemektir.
boru,

2

Hala resmi olarak beta sürümünde AppFilter adında yepyeni bir web sitesi var .

Kullanıcının, reklamları, IAP'leri, ücretli / bedava, derecelendirmeleri, kategorileri ve daha fazlasını filtrelerken uygulamaları aramasını sağlar.

İyi çalışıyor gibi görünüyor ve şu anda endeksli bir milyondan fazla uygulama var.

Kullanımı ücretsizdir ve yazar (benimle hiçbir ilişki kurmaz) sunucuyu geliştirmek için bağışlar arar.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.