Jabber konferansını destekleyen Jabber (XMPP) uygulamaları var mı?


10

Birkaç denedim ve şimdiye kadar sadece benim iş jabber + konferans (jabber 'oda') ile çalışacak bir alamıyorum. Hepsi çoğunlukla tıknaz görünüyor. Denemek için onlar için iyi çalışan bir rec var mı?


Daha önce denediğiniz uygulamaları listeleyebilir misiniz?
MBraedley

İyi fikir .. pilim bitti ama şarj olur olmaz bu bilgiyi ekleyeceğim.
gabe.

"X listesi" sorularının listesi genellikle bu site için konu dışıdır.
ale

Yanıtlar:


4

Android için Trillian kullanıyorum . Bildiğim kadarıyla hala beta sürümündeydi, ancak benim için şimdiye kadar iyi çalıştı. Yine de aşırı durumlarda kullanmadım. Oh, ve henüz aramalarla ilgilenmiyor.

Edit: Beta dışında ... ve şimdi bunun için ödemek zorunda. Bunu beğenmediyseniz veya paranız yoksa (veya benim gibi Market'ten uygulama satın alamıyorsanız) başka bir şey kullanmalısınız.


Trillian gayet iyi çalışıyor. Bu onların web sitesinde bir hesap oluşturmak zorunda bir serseri, ama şimdilik yapacak.
gabe.

Tanıdığım tüm çok protokollü müşteriler sizi bir hesap açmaya zorlar. Android için Pidgin gibi bir müşteriye sahip olmak güzel olurdu. Ama sanırım bu gerçekleşmeyecek. Ya da en azından yaşamımızda değil :)
ytg

@ytg Ben Bilmiyorum ... Ben ... Çok emin Bunun olmaz csclub.uwaterloo.ca/~dtbartle/pidroid
AEO

@Aeo "Bu çoğunlukla sadece bir kavram kanıtıdır." Ama aslında böyle bir şeyin telefonumda çalıştığını görmek beni mutlu eder.
ytg

@ytg ve @Aeo Gibberbot'u kontrol ettin mi? Özgür yazılım, çoklu protokol. Aktif geliştirici topluluğu. market.android.com/details?id=info.guardianproject.otr.app.im
Amanda

6

Gibberbot kullanıyorum . Bir göz atmaya değer. Özgür yazılım, çoklu protokol. Aktif geliştirici topluluğu . Kesinlikle hala beta ama bu, ihtiyacınız olanı yapmayacağı anlamına gelmez.


1
Çok havalı ... aradığım şey bu olabilir! Teşekkürler!
gabe.

2

Jabber sunucumuzla çalışabileceğim tek şey IM Plus kullanıyorum . Benim için çok sağlam oldu ve onlar da iyi bir forum topluluğuna sahipler. FWIW, bunun için 5 dolar ödemeyi sevdim.Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.