Google Play Filmler'de içerik dili nasıl seçilir


14

Almanya'dayım ve Android tabletimi izlemek için Google Play mağazasından İngilizce film indirmek istiyorum, ancak yalnızca Almanca film alabiliyorum. İngilizce sürümleri nasıl edinebilirim?


İçerikler bulunduğunuz yere ve (belki de) cihazınızın dil ayarlarına göre seçilir. İkincisi bir kriterse, cihazınızın dilini İngilizce olarak ayarlayarak kontrol edebilirsiniz. Bunun işe yarayıp yaramadığından% 100 emin değilim, ama denemeye değer.
Izzy

Maalesef cihaz dili film dilini etkilemez. Cihazımda denedim.
Filippo Mazza

Almanca öğreniyorum ve tam tersini istedim.
João Pimentel Ferreira

@Filippo Mazza'nın ne dediğini onaylıyorum. Tüm ayarlarım Alman, mobil cihaz ve tüm Google hesapları için, ancak Hollanda'da yaşadığım için filmleri İngilizce olarak alıyorum.
João Pimentel Ferreira

Yanıtlar:


2

Köklü bir telefonda build.prop ayarlarını ro.com.google.clientidbase.ms=android-uscellular-usdüşündüğüm gibi bir şeyle düzenleyebilir veya belkiro.product.locale.region=US


1

En azından yeni Google Filmler uygulamasında (benimki V3.8.8) Ses Dili tercihini Ayarlar'da bulabilirsiniz: videoların orijinal dilinde veya mevcut olduğunda ABD İngilizcesinde oynatılmasına izin verir.

Umarım yardımcı olur.


mevcut olduğunda ne anlama geliyor. Kontrol ettiğim her film sadece almanca
phil soady

1
Her filmin ABD İngilizcesi ses sürümüne sahip olmadığı veya başka kısıtlamalar (yani görmezden geldiğim) olmadığı anlamına gelir. Fransa'dayım ve çoğu Fransız filmi İngilizce bir sürüm sağlamaz ...: / (bu yüzden seçenek elbette mevcut değildir)
Filippo Mazza
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.