Son güncellenen uygulamalarım nasıl listelenir?


12

Uygulamalarımın, son güncellenme tarihine göre sıralanmış bir listesini görmek istiyorum. Azalan düzen tercih edilir, ama dürüst olmak gerekirse her şeyi alırım.

Bir kullanım örneği: Daha önce bugün bir güncellemeye ihtiyaç duyduklarını gösteren iki uygulamam vardı. Her ikisi de günlük kullandığım bir şey değildi, ancak her ikisi de güncellemek istediğimi bildiğim kadar önemliydi. Ne yazık ki, güncellemeden kısa bir süre sonra telefonum çöktü ve böylece bildirimler kayboldu. Her iki uygulamanın da ne olduğunu hatırlayamıyorum. (İlerleyen yaşımı suçluyorum. Bunlardan birini hatırladım.) Değişiklikleri kontrol etmek istediğimi biliyorum, ancak uygulamanın ne olduğu hakkında hiçbir fikrim olmadığından, nereye bakacağımı bilmiyorum.

Ben olabilir güncellenen tarihte Play Store'daki ve görünüm uygulamalarıma her birini açmak, ama burada aşkın iki yüz uygulama almak ettik ve bu pratik değildir.

Bana yardımcı olacak bir tekniğin veya uygulamanın var mı?


Play Store uygulamasına gidip gitmeniz gerekiyor My Appsmu?
geffchang

Hayır. Yalnızca alfabetik olarak listelenir ve sıralamayı değiştirme seçeneği yoktur. Gösterilen güncelleme tarihi yok. Web uygulamasıyla aynı.
ale

Yanıtlar:3

Ayrıca ES Dosya Gezgini bu özelliğe sahiptir.

Sol üst köşeden Hızlı Erişim menüsünü açın ve öğesini seçin Tools -> App manager. Bu, yüklü uygulamalarınızın bir listesini açacaktır.

Bundan sonra, listeyi ekranın altından sıralayabilir ve istediğiniz sıralamayı seçebilirsiniz.


Tamam, bu işe yarıyor. Yine, sadece bu küçük özellik için bu omnibus uygulamasına sahip olmak biraz abartılı görünüyor (ve dosya yönetimi ihtiyaçları için ASTRO kullanıyorum), ancak bu uygulama için birçok öneri gördüm, bu yüzden bir süre.
ale

İkinci ekran görüntüsündeki arayüze erişmek için yeni konum "Kütüphane -> Uygulama" dır.
Firelord

2

İksir 2'yi deneyebilirsiniz .

Eğer giderseniz applications, güncelleme zamanına göre sıralayabilirsiniz.

Elixier ekran görüntüsü (daha büyük versiyon için tıklayın)
Elixier ekran görüntüsü (daha büyük versiyon için resme tıklayın)


Evet, bu bana istediğimi veriyor. Bu çok basit bir şey için çok ağır bir uygulamadır. Cihazımın SD kartı olmadığında uygulamaları SD karta taşıma seçeneği sunmasını da sevmiyorum.
ale

@ user1 Umarım İksir için daha fazla kullanım bulacaksınız. Bana 7x7 simge / kısayol içeren bir ana ekran vermek için kullanıyorum. Artı bir sürü diğer fonksiyonlar.
geffchang

Belki. Uygulamayı henüz silmedim. Başka ne yapabileceğini göreceğim.
ale

1

Uygulamalarım'ı Listele bunu yapar. Çıktıyı tarihe göre sıralamak için bazı script-fu'ya ihtiyacınız olabilir.


1
Bu yararlı. $ {Lastupdated} ekleyerek alanlar arasına bazı borular koyarak ve bir e-tabloya içe aktardığımda aradığım şey az çok.
ale
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.