Bir arkadaş için bir uygulama nasıl satın alınır?


55

Arkadaşlarımdan bazıları için Noel için bir oyun (gerçekten birkaç kopya) satın almak istiyorum. Bunu yapmanın bir yolu var mı? Yayıncıya güvenmek zorunda mıyım, yoksa pazardan uygulamaları "hediye etmenin" bir yolu var mı?


3
Bildiğim kadarıyla, şu anda Android Market ile bunu yapmak için bir yolu yoktur. Burada bir iş fırsatını kaçırıyorlar. Diğer uygulama mağazalarıyla konuşamıyorum, ancak böyle bir özelliği olsa bile, arkadaşlarınızın apk dosyalarını nasıl yükleyeceğini bilmeleri gerekir.
ale

1
@Al: Aynı fikirdeyim ama bence bir cevap olarak "Satın al, gönder ve yana yük" i eklemelisin, çünkü ne istediğini başarmak için yasal bir yol ve tek yolunu görebildiğim kadarıyla.
Matt,

Yanıtlar:


19

Güncelleme : Google Play Hediye Kartları artık pek çok ülkede yaygın olarak bulunmaktadır. @ Güncellemeyi hatırlattığım için @ Chahk'a teşekkürler .

Amazon, Android Apps için uygun olan Amazon hediye kartlarını göndermenize izin veren kendi Android Appstore'unu piyasaya sürdü . Bu, birkaç ekstra adım gerektirir, ancak bu işlev orijinal Android Market Google Play Store'a ekleninceye kadar istediğinizi hediye etmenize izin vermelidir .


8
Do not bu sitede URL kısaltıcılar kullanmak özellikle ortaklık bağlantıları olanlar.
ale

2
@ al-everett Bir daha olmayacak.
Thunsaker

Ve yine de hala bir bağlı kuruluş
Temel

1
Google Play Hediye Kartlarından da bahsetmek isteyebilirim . Cevabı asıl gönderdiğiniz zaman bunların geri alınabileceğini sanmıyorum, ancak şimdi her yerdeler (bazı seçilmiş ülkelerde).
Chahk

1
Hediye kartları 2 € için bir uygulama vermek istediğimde 15 € ödemeye zorluyor, bu özellikle bir hediye değilse de çocuklara ya da ortağa bir uygulama geçirmesi gerektiğinden israf oluyor.
Harald

34

Bunun için Android'in hata izleyicisinde bir özellik isteği var. Bu özelliği görmeyi düşünüyorsanız, üzerine tıklayın star.


9
Bu özellik isteği, bir nedenden dolayı açıkça WrongForum olarak işaretlenmiştir . Android'in hata izleyicisi açık kaynak geliştirme ile ilgili ve Google Play ile ilgisi yok . lütfen devleri rahatsız etmeyi bırak, bu konuda yardımcı olamazlar.
törzsmókus
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.