Sesli İşlem kullanılarak başlatılacak uygulamayı değiştirme


9

Sesli işlemden sonra hangi uygulamanın başlatılacağını değiştirebilmemin bir yolu var mı? Örneğin "Pink Floyd'u Dinle" dediğimde, şu anda benim yerimde az ya da çok yararsız olan Last.fm uygulamasını açıyor.

Last.fm yerine Winamp'ı açacak şekilde yapılandırabilir miyim? Evet ise, nasıl?

Yanıtlar:


5

Last.fm uygulamasını kaldırır ve ardından "Dinle .." adlı Sesli İşlem'i kullanırsanız, burada listelenen varsayılan oyunculardan hangisinin görüneceğini ve kullanılacağını soran bir pop-up göstermesi gerektiğine inanıyorum.

Ancak varsa, oynamak için oyuncu yerleşik in-varsayılan tercih ediyorum Kullanım dinlemek veya uygulamayı Choice Çevirici piyasada hem ücretsiz ve ücretli sürümlerinde kullanılabilir.


Last.fm'i kaldırmayı seçersem, skroplarım kaydedilmez - bunu istemiyorum. BTW - Cevabı neden CW olarak işaretlediniz?
Sathyajith Bhat

Tamam, Last.fm'in bir gereklilik olduğunu söylemedin. BTW, Meridian Player, bir göz atmak istiyorsanız scrobbling'i (scrobbledroid yardımıyla) destekler. Topluluk Wiki, çünkü bu sorunun diğer kullanıcılar tarafından düzenlenmesinden fayda sağlayabileceğini düşündüm (yeterli düzenleme ayrıcalıklarına sahip olmasalar bile).
Sparx

Sadece bir göz at ve Winamp resmi Last.fm uygulaması aracılığıyla da scrobbling'i destekliyor gibi görünüyor .
Sparx

@Sparx üzgünüm soruda açıkça bahsetmeliydim. Winamp scrobbling'i destekler, ancak sorduğum soru ile sonuçlanan last.fm uygulamasını gerektirir.
Sathyajith Bhat

Bahsettiğim uygulamaları denedin mi?
Sparx

5

Tercih edilen programı "Ayarlar> Uygulamalar> Uygulamaları yönet> Last.FM> Varsayılanları temizle" bölümünden silebilirsiniz.

Ardından, Sesli Eylem'i bir sonraki başlatmanızda, bir oyuncu listesi istenir, önce "Varsayılan yap" ı ve ardından tercih ettiğiniz yeni uygulamayı tıklayın.


Açık varsayılanlar devre dışıdır, diyorNo defaults set
Sathyajith Bhat
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.