Not almayı (veya en azından metni kopyalamayı) sağlayan bir PDF (veya epub) okuyucu var mı?


12

Galaxy Tab'ımda okumak ve not almak istediğim birçok PDF var. Tercihen notlar belgeye iliştirilir ( Skim'in yaptığı gibi olabilir ), ancak geçici bir çözüm olarak ilgili bir metin parçasını ayrı bir not alma uygulamasına kopyalamayı da hayal edebilirim.

Okuyucu tercihen PDF'leri doğrudan işlemelidir, ancak PDF çözümü yoksa epub okuyucu için belgeleri de (belki Caliber ile ) dönüştürmeye başlayabilirim .

PDF'leri yüklerken kabul edilebilir performansa sahip Adobe Reader, ThinkFree Office ve Aldiko'yu denedim, ancak zahmetli yakınlaştırmanın yanı sıra not kopyalama veya not ekleme yeteneği de yok.


Benzer bir soruya da cevabımı burada bulabilirsiniz :)
Izzy

Yanıtlar:


5

RepliGo Reader ($ 5), metni kopyalamanıza ve ek açıklamalar yapmanıza olanak tanır.

Ayrıca, bunları epub'lara dönüştürürseniz, Nook uygulaması notlar almanıza izin verir. DRM'd olmayan bir kitaba metin kopyalamanıza izin verebilir, ancak bunlardan hiçbirine sahip değilim, bu yüzden test edemiyorum. (Nook PDF'leri okumanıza izin verirken Nook uygulamasının şu anda yapmadığını unutmayın.


RepliGo okuyucu harika, çizmeye bile izin veriyor. Desteklemediği şey yer imi eklemektir (muhtemelen PDF'ye harici). Genellikle yer imi yerine not ekleyebilirsiniz, ancak korumalı PDF'ler için yapabileceğiniz tek şey metni kopyalamaktır.
pesche

Uygulamayı beğendiğinizi duyduğuma sevindim. RepliGo uygulamasının içinde PDF dışında yer imleri oluşturamaz veya not depolayamaz.
Matt

3

ezPDF yer imi, çok renkli vurgulama, ek açıklama listesi ve daha pek çok şey yapar. PDF'ye kaydeder ve kaydedilen dosyayı daha sonra Skim'de açabilirsiniz.


1

FBReader veya CoolReader epubları okur ve orada metin seçebilir / yer imleri yapabilirsiniz.


0

Kindle uygulaması, SD karttaki Kindle klasörüne kopyalarsanız, Amazon mağazasındaki her iki kitabı ve DRm içermeyen .Mobi ve Txt dosyaları gibi diğer dosyaları vurgulamanıza ve not almanıza olanak tanır.

Bu notlar web ile veya diğer cihazlarla senkronize edilmez, ancak bu kitapla telefonunuzda saklanır ve notlarınız ve vurgularınız için kitapta arama yapabilir ve daha sonra görebilirsiniz.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.