Akıllı Karışık çalma seçenekli Müzik Çalar [kapalı]


11

Amaro (Linux) veya Winamp'ta (Windows) sevdiğim özelliklerden biri, çalma listesini karıştırmak, yani çalma listesindeki tüm şarkıları almak ve bir iskambil destesi gibi karıştırmak. Bu şekilde, listeyi çalarken, tüm şarkı bir kez çalındıktan sonra aynı şarkı asla tekrarlanmaz.

Android'deki temel müzik çalarda ve piyasadan denediğim birkaç müzikte, davranış bir önceki şarkı her sona erdiğinde klasik "Rastgele bir şarkı seç", yani bazen aynı şarkı bir ve diğerleri asla çalınmaz.

Bu özelliği sağlayan bir uygulama var mı?


1
Winamp'tan bahsettiğinizden beri - Android için Winamp'ın bir sürümü var . Bunu denedin mi? Kuşkusuz shuffle özelliğinin tam olarak nasıl çalıştığından emin değilim çünkü henüz kullanmadım.
eldarerathis

Bu özelliği bulduğumdan oldukça emin olduğum için denediğim ilk şey. Ancak Android için winamp'taki shuffle sadece "her seferinde rastgele bir şarkı çal" ve "çalma listesini karıştır, sonra çal" değil.
XGouchet

Yanıtlar:-1

Bu bağlantıyı kontrol etmeyi deneyin, henüz denemediyseniz sizin için çalışabilecek medya oynatıcılarının bir listesi vardır.

Android Telefonlar için En İyi 10 Medya Oynatıcı


Bağlantı için teşekkürler, ne yazık ki hiçbiri aradığım özelliğe sahip değil. Ama bunlardan biri, Id3 etiketlerini düzenlememe izin verdi, bu yüzden hepsini denemek için zamanımı tamamen boşa
harcamadım


-2

TRMP Random Music PLayer'ı deneyin. Harika bir shuffle motoru var!


1
Uygulamanın web sitesine / indirilmesine bir bağlantı sağlayabilir misiniz?
eldarerathis

Denedim ama onunla ilgili ciddi sorunlar var, ana olanı özel çalma listesine izin vermiyor. Müziğim farklı tarzda, klasik ve rock olarak ayrılıyor ve bazen tüm rock rasgele veya tüm klasik rasgele dinlemek istiyorum. TRMP sadece tüm müziklerime rastgele izin veriyor ...
XGouchet
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.