Hangi uygulamanın senkronize edildiğini nasıl belirlerim?


12

Senkronizasyon simgesini sık sık bildirim çubuğumda görüyorum, ancak arada sırada bir şeyler sürekli senkronize ediliyor. Arka plan senkronizasyonu yapan tonlarca uygulamam var. Herhangi bir zamanda hangi uygulamanın senkronizasyon gerçekleştirdiğini nasıl görebilirim?

Düzenle:

Aşağıda bağlantılı yinelenen soru OS Monitörü önerdi, ancak bu uygulamayı denedim ve hangi uygulamanın senkronize edildiğini söylemiyor. Bağlantılar Sekmesi altında Sistem, Android Sistemi, Gözetleme ve OSMonitor'u listeler. Bir dizi uygulamayı (Reader gibi google uygulamaları ve Evernote ve Got To Do gibi google dışı uygulamalar) senkronize ederek test ettim ve bunları göstermedi. OS Monitor'e geri dönmek için, ancak daha sonra bazı ses akışını denedim ve aktif olarak akış yapsa bile bu bağlantıyı tanımıyor gibi görünmüyordu.

Daha genel bir not olarak, "Monitör" uygulamalarının çok etkili olmadığını gördüm, çünkü genellikle telefonunuzun Monitör uygulaması açıkken nasıl çalıştığını gösteren şimdiki zamanı izlerler, daha önce nasıl çalıştığını değil. Örneğin, performans darboğazlarını belirlemeye çalışırken, monitör uygulamasını açtığımda kendini en yüksek kaynak domuzu olarak tanımlar.

Olası Çoğaltma:
Şu anda hangi uygulamaların İnternet'e bağlandığını nasıl bilebilirim?


1
Belki de bu sorunun cevabı yardımcı olabilir - android.stackexchange.com/questions/3493/…
Sparx

Teşekkürler ama bu yardımcı olmuyor. OS Monitor'ü zaten denedim ve hangi uygulamanın senkronize edildiğini söylemiyor ve ayrıca hangi uygulamaların ağ verilerini kullandığını doğru bir şekilde söylemiyor.
Matt

Hesaplar ve Senkronizasyon size hangi hesabın senkronize edildiğini gösterir. ve buna girerseniz, uygulamada hangi "hizmetin" senkronize edildiğini gösterir.
Ryan Conrad

Yanıtlar:


3

Hesaplara girip senkronize ettiğinizde. Şu anda hangi hesabın senkronize edildiğini gösterecek. Daha sonra oradan hesaba girebilir ve ne tür bir senkronizasyon olduğunu göreceksiniz.

Örneğin, "Reader" ın senkronize edildiğini gösterecektir. Bu nedenle Google Reader, senkronize edilen Uygulamadır. Ya da "Gmail" in senkronize edildiğini gösterecektir.

Bunlar senkronize edilen uygulamalar olurdu. Sadece herhangi bir uygulamanın başka bir uygulama için senkronizasyonu tetikleyebileceğini düşünmüyorum. Reader'ın Picasa Görseller için bir senkronizasyonu tetikleyememesi gerekir. Ancak gerçekten, diğer uygulamaları senkronize etmek için tetikleyebilseler bile, senkronizasyonu gerçekleştiren orijinal uygulama yine de. Yalnızca twitter uygulaması "twitter verilerini ve kişilerini" senkronize edecek ve yalnızca Gmail uygulaması Gmail'inizi senkronize edecek.


Bu artık Droid X'deki Gingerbread için geçerli değil. Droid X'deki Froyo'da işe yaradı.
Alex B

Mine hala orada Gingerbread üzerinde hangi hizmetleri senkronize gösterir.
Ryan Conrad
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.