Google Takvim hatırlatıcılarının Alarmlar gibi davranmasını sağlamanın bir yolu var mı?


23

Birçok takvim anımsatıcısını özlüyorum çünkü onlar çok ince. Telefonumu aşağı indirip 5 dakika odadan çıkıp hatırlatmayı kaçırıp sonra tekrar gelip telefonuma bir saat daha dokunmamaya başlayabilirim; önemli bir randevuyu tamamen kaçırıyor.

Hatırlatıcılar alarmlar gibi çalışırsa, bildirimlerinin sürekli olarak çalmasını sağlarlar (alarmlar gibi bir noktaya kadar: ~ 10 dakika) ve susturulana kadar tüm ekranı ele geçirirlerdi. Bu benim için tercih edilir. Bunu yapabilen bir uygulama var mı?


Bildirim ayarlarınızı değiştirin Bir bağlantı support.google.com/calendar/answer/…
Mightbe Old

Yanıtlar:


7

Google Takviminize arka uç ve ön uç olarak bağlı kalmak istiyorsanız, Takvim Etkinlik Hatırlatıcısını kontrol etmek isteyebilirsiniz . Bu uygulamaya hangi takvimlerin bakacağını ve çıldırıncaya kadar sizi kızdırmasını söyleyebilirsiniz. Neredeyse böyle bir hatırlatıcıyı özleyemeyeceğinizi garanti ederim ! Uygulamayı daha önce de bir süre kullandım ...

Farklı bir takvim arayüzüne geçtim: İş Takvimi . Yine hatırlatmalarıyla ilgili olarak tekrar yapılandırılabilir: sinirlerimi kaybeden ve kapatana kadar titreyen ve "ince sesler" (ona söyledim) yapar :)

Muhtemelen pek çok benzer yaklaşım vardır. Ancak, herhangi bir 3. parti aracı söz konusu olmadan bunlardan birine yaklaşmanın bile bir yolu olmadığını biliyorum .


7
Uyarı: Takvim Etkinlik Hatırlatıcı, derecelendirme için ödeme hizmeti kullanıyordu. Gerçek reytingleri çok daha düşük . Bu yılın başlarında artan düşüşe dikkat edin. Bu ürüne kendim bakmadım, hepinizi temkinli olarak uyarıyorum.
Myrddin Emrys 21:16

3

İstediğiniz mp3 dosyasını (örneğin 5 dakikalık bir şarkı) Android'inizdeki Bildirimler klasörüne ( İndirme klasörüyle aynı düzeyde ) kopyalayabilirsiniz. Bu, zil sesleri ( Zil sesleri klasörü) ve alarmlar ( Alarmlar klasörü) için de yapılabilir. Şimdi, Ayarlar , Genel takvime gidin ve zil sesini mp3 dosyanıza değiştirin.


Teşekkürler. Ayarlar> Genel kısmına titreşimler de ekleyebilir. Benim için çalışıyor
DrGeneral


0

Yaptığım standart standart "Saat" uygulamasında ek bir alarm ayarlamaktır. Alarmlar onlara "not metni" verme seçeneğine sahiptir, örneğin, "10 dakika içinde patronla buluşma hatırlatması". Bu yüzden alarm sizin izinsiz ve inatçı bir hatırlatma olarak hareket edecektir. Alarm ayrıca, alarmın kapatılmasının ardından açılacak takvimi seçebileceğiniz, x dakika içinde bir randevunuz olduğunu gösteren "Uygulamayı otomatik başlat" seçeneğine de sahiptir.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.