Boşluksuz müzik hangi uygulamaları oynatır?


13

Etrafında boşluksuz ses çalmada iyi uygulamalar var mı? Bir parçadan diğerine devam eden birçok müzik dinliyorum ve stok uygulaması parçalar arasında küçük ama fark edilir bir boşluk bırakıyor.


1
Ben de ilgilenirim, sessizliğin sarsıntılı anı sarsıyor.
travis

Bu arada, ben makeitone.net/audio/mp3albummaker.htm ile birlikte dosyalara katılmaya karar verdim ... bu olsa sıralamak istiyorum.
Mark Hewitt

Yanıtlar:


3

En yeni Museek oynatıcısını deneyin . Boşluksuz oynatma desteği vardır. Uygulamadaki GELİŞMİŞ ayarlarından etkinleştirmeniz gerekir.

Görünüşte iyi boşluksuz oynatma kalitesi sunan PowerAmp ve Winamp da var .


1
Teşekkürler. PowerAmp ve Museek aralıksız olduğunu iddia ediyor, ancak bunu test etmek için kullandığım müzik bu şekilde çalmadı ve ayarlarla uğraşmak yardımcı olmadı. Winamp hiç boşluk bırakmıyor. PowerAmp forumları gerçek boşluklar olduğunu iddia ediyor.Kayıt için, Windows üzerinde Winamp müziği sorunsuz bir şekilde çalar.
Mark Hewitt

-1

Amazon MP3 çalar boşlukları ekler. Neyse ki, cihaza indirilen şarkıları herhangi bir müzik çalarla çalabilirsiniz ve Google Müzik kutudan çıkar çıkmaz çalınır.


Google Müzik: Bunun albüm başına bir şey olup olmadığını merak ediyorum? Black Sabbath'ın ilk albümünü cihazıma indirmek için kullandım ve bir parçadan diğerine geçmenin hala bir boşluğu vardı.
Mark Hewitt

@MarkHewitt: Google Müzik'in boşluklar olmadan oynadığı başka albümleriniz var mı? Şimdiye kadar çaldığım Jean-Michel Jarre albümleri için iyi çalışıyor gibi görünüyor.
Martin Geisler

Test edebileceğim özel bir örnek verebilir misiniz? Bunun Tam Erişim'de bulunan bir albüm olduğunu varsayıyorum?
Mark Hewitt

@MarkHewitt Amazon'un Cloudplayer müziklerinden. Şu anda belirli bir örneği hatırlamıyorum, Google Müzik'in bunu Amazon MP3'ten daha iyi çaldığını fark ettim.
Martin Geisler
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.