Sık kullanılan metin snippet'lerine nasıl hızlı erişebilirim?


9

Geçtiğimiz gün tarayıcım aracılığıyla bir çevrimiçi alışveriş formu doldururken, e-posta adresimi, sokak adresimi, posta kodumu vb. Manuel olarak girmem gerektiği emildi.

Hızlı ve kolay kes ve yapıştır için yaygın olarak kullanılan metin parçacıklarını bir yerde saklamanın bir yolu var mı? Belki yumuşak bir klavye ve tuş kombinasyonları ile entegre bir şey?

Bu, doğrudan Paylaşım (paylaşım menüsü aracılığıyla) kendi e-posta adresiyle ilgilidir , ancak e-posta adresimin herhangi bir uygulamadan erişilebilir olmasını istiyorum.Bu sizin ilk soru ve bunu tam olarak bu önceki soruya aynı (ama biraz daha farklı ifadeli) ses kullanmak istiyorum nasıl sizin örnek ikisi gibi ses yapar android.stackexchange.com/questions/3117/...
GAThrawn

Sorular çok benzer ancak kredi kartı numarası gibi güvenli veriler de dahil olmak üzere tüm form verilerini girmek için bir çözüm vs bir e-posta adresi girmek için bir çözüm arıyor ayrı bir soru garanti etmek için yeterince farklı olduğunu düşünüyorum bir ayrımdır.
Matt

Yanıtlar:5

E-posta adresinize hızlı erişim için Lie Ryan'a katılıyorum, kullanıcı sözlüğünüze girdiğinizde yazarken otomatik bir öneri olarak getirilecek, ancak daha hassas bilgiler için bunu yapmam.

Daha güvenli ve daha hızlı bir yöntem için, LastPass eklentisiyle Dolphin Browser HD'yi kullanmanızı tavsiye ederim . LastPass, kullanıcı giriş ve şifre bilgilerinin yanı sıra adres ve kredi kartı numaralarına sahip farklı profilleri güvenli bir şekilde kaydetmenizi sağlar. Bu kurulum ile tüm formu tek bir tıklamayla doldurabilirsiniz. Dolphin tarayıcısı kullanmıyorsanız, LastPass'ın sunduğu otomatik doldurma yer imleriyle aynı şeyi yapabilirsiniz.


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.