Resmi Android Market dışında hiçbir siteden neden oyun, uygulama vb. İndiremiyorum?


20

Android Market dışında herhangi bir siteden sevdiğim oyunları her indirmeye çalıştığımda, telefonum ayarların bilinmeyen uygulamaların telefonumda çalışmasına izin vermeyecek şekilde ayarlandığını söylüyor.

Bu arada bir HTC Destiny'im var. Bunun için bir kitabınız yok. Biri bana yardımcı olabilirse, çok takdir ediyorum. Yardımcı olabilecek herkese tekrar teşekkür ederim. Ben android dünyasına tam bir acemi değilim, ama ben sadece bir kaç şey anlamaya eğer ben fan olacak düşünüyorum !! Lol.

Yanıtlar:


27

"Ayarlar"> "Uygulamalar" bölümüne gidip "Bilinmeyen Kaynaklar" ı işaretleyerek cihazınızın Market dışı uygulamaları yüklemesine izin verebilirsiniz. Ayarlar menünüz biraz farklı olsa da, bu, Market dışı uygulamaları yüklemenize olanak tanır.

Etkinleştirdikten sonra daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa bu soruyu inceleyin .

ABD'de AT&T'deyseniz bu soruyu kontrol etmelisiniz .


8

Telefonunuzu hangi telefon şebekesinden aldığınıza bağlı olarak, bu ayarı değiştirebilmeniz gerekir (ABD'deki AT&T'nin bu ayarın değiştirilmesine izin vermediğine inanıyorum).

Telefonunuzdaki ayarlara gidin (ana ekranda tuşuna Menubasıp Ayarlar'ı seçin.

Ayarlar menüsünden Uygulamalar'ı seçin

Bu ekranda, Bilinmeyen Kaynaklar Pazar dışı uygulamaların yüklenmesine izin ver etiketli bir onay kutusu görmelisiniz. Onay kutusunu bu kutudan çıkarırsanız, istediğiniz uygulamaları yükleyebilmeniz gerekir.


4

"Ayarlar" -> "Uygulamalar" bölümüne gidebilir ve "Bilinmeyen kaynaklar" seçeneğinin işaretli olduğundan emin olabilirsiniz. Sonra Market'ten olmayan uygulamaları yükleyebilmelisiniz.


Heh aynı zamanda gönderdiğimiz gibi görünüyor!
GAThrawn

@GAThrawn Sen ve ben 6 saniyelik bir fark vardı :)
Daniel

Stack Exchange, bazı kaynak yönetim sistemlerinde olduğu gibi bir kilit mekanizması uygulamalıdır :)
jmbouffard
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.