Hangi podcast uygulamaları değişken hızlı oynatma içerir? [kapalı]


20

Astro Player'ı biliyorum . Podcast yönetimi ve değişken hızlı oynatma özelliğine sahip başka uygulamalar var mı?


bununla çok ilgileniyorlar, genellikle çok yavaş gidiyorlar.
Jon

Onları bilgisayarda hızlandırmak bunu almanın çok kolay bir yolu olabilir, ancak muhtemelen aradığınız şey değil.
Barfieldmv

Yanıtlar:


8

"Cevap vermeyenleri" affederseniz ...

Taffy'yi Android cihazınız ve podcast sağlayıcısı arasında proxy olarak kullanmasını yazdım . Podcatcher'ınız indirmeden önce podcast'i hızlandırır. Bu yaklaşımın istenmeyen bazı yönleri vardır (aralarında en azını barındırmayan veya oynatma sırasında oynatma hızını değiştirememe ), ancak her gün Droid'imdeki birkaç podcast'i daha yüksek hızlarda dinlemek için kullanıyorum.

İşte yakında obselete oluyor.

My Droid, tüm podcast'lerimi şafak öncesi saatlerde doğrudan telefonuma otomatik olarak indirmek için Taffy podcast yayınlarına işaret eden BeyondPod'u kullanıyor . Her sabah uyanıyorum (ve aylarca - Taffy'nin kurulması bir acı var, ama oradan sorunsuz bir şekilde yelken açıyor), işe gidip gelmem için hazır "hızlandırılmış" podcast'ler.


Kulağa harika geliyor. Taffy, başkalarının yararlanabileceği herhangi bir yerde barındırılıyor mu? Ben podcast beslemeleri hızlandıran bir site kendisi için ödeyebilir düşünürdüm.
Matt Casto

Hiçbir yerde barındırmadım. Sizce bir hosting şirketi hoş karşılanır mı? Oldukça CPU yoğun (sanırım hosting şirketi tarafından ayarlanabilir). Sonra LAME kodlayıcı çalışma zamanı bağımlılığı iş var. Bu bir yere ev sahipliği yapmamı engeller mi? Bunlar cevaplamak için hiç zaman almadığım sorular. Taffy'nin en büyük (sadece darn, IMHO) güçlüğü onu kuruyor. Millet bu adımı atlayabilirse çok güzel olurdu.
mızrak

Bu harika!
Matt

Görünüşe göre taffy, Presto tarafından eskimiş taffy.codeplex.com/discussions/272356
Eugene Katz

Doğru. Artık Taffy'yi geliştirmiyorum. Presto'yu bir yılı aşkın süredir oldukça mutlu kullanıyorum!
mızrak

5

Saha kontrolü ile değişken hızlı oynatmaya sahip olduğunu iddia eden OSplay var, ancak 5 $ ve hala oldukça yeni bir uygulama, bu yüzden denemek için tereddüt ettim.


Osplay açıklamasında podcast indirmediğini belirtir.
Matt Casto

FWIW, Osplay'ın sınırlı duruşmasını denedim ve bir podcast çalarken kapanmaya zorladı.
Matt Casto

@Matt Casto: İndirme işleminin gerekli bir işlev olduğunu fark etmedim. Bu durumda bir Podcatcher ararsınız. Podcast'lerinizi iTunes, DoubleTwist ile senkronize ederek veya manuel olarak aktararak büyük olasılıkla kullanacağınız Podcatcher'ları ve oynatıcı / çalma listesi programlarını içeren daha büyük kategori anlamına gelen "Podcast Yöneticisi" ni okudum. OSplay'in bir flop olduğu ortaya çıktı, kötü tavsiye için üzgünüm.
Matt

Sorun değil ... Bu noktada, Android için bu noktada daha iyi bir podcast uygulaması (yakalayıcı / oyuncu) olmadığına şaşırdım. Şimdiye kadar BeyondPod kullanıyorum ve SmartPlay özelliğini seviyorum, ancak değişken hız sunmuyor.
Matt Casto

Evet, BeyondPod'u da kullanıyorum. İyi ama daha iyi olabilir. DoggCatcher içine daha ciddi bakmaya başladım ama (ancak değişken hız da yapmaz) henüz atlama yapmadım. DogCatcher kullandınız mı?
Matt

4

Bugün Presto açık betaya girdi. Presto, diğer uygulamaların Android cihazınızdaki MP3 ve Ogg Vorbis dosyalarını daha hızlı veya daha yavaş hızlarda ve / veya daha hızlı veya daha yavaş aralıklarla oynatmasına izin veren bir arka plan Hizmeti sağlar, böylece herhangi bir uygulama son kullanıcı olduğu sürece değişken hızlı oynatmaya sahip olabilir Presto yüklendi. Geliştiriciler, ses oynatılırken Presto'nun kullanılabilmesi için uygulamalarını değiştirmelidir ve bunu Android MediaPlayer'ın neredeyse bir bırakma yedeği haline getirmek için açık kaynak kodunu yayınladım.

BeyondPod, DoggCatcher ve PodTrapper geliştirme sürecinde benimle çalışıyorlar, bu nedenle Presto'yu kullanabilen bir sürüme sahip olmalı1

Astro Player Beta 2x'e kadar çıkacağını düşünüyorum. Oldukça iyi çalışıyor.


2
Evet, ancak belirtildiği gibi, Astro dışında bir oyuncu arıyor. Şahsen ben Astro Player'ı çok eksik buluyorum.
Matt Casto

7
Evet, Astro Player, Astro Player'a mükemmel bir alternatiftir, ancak bunun yerine Astro Player'ı denemeyi düşündünüz mü?
Matt

bekleyin ... sorunuzu eklemek için sorunuzu düzenlediniz, değil mi? hiçbir şekilde bunu ilk kez görmedim ... eğer öyleyse, üzgünüm, topalım.
brian


-1

DoubleTwist'i denediniz mi? Bu müzik uygulamasından çok keyif aldım.


4
DoubleTwist'i indirdim ve oynatma hızını değiştirmek için herhangi bir seçenek bulamıyorum.
Matt Casto

Anlıyorum, daha hızlı geçmesini istiyorsun.
Dmitriy Likhten


-2

Bugün itibariyle, podcast yönetimi ve değişken hızlı oynatmayı destekleyen hiçbir android uygulaması yok.


Öyle değil. Soru, değişken hızlı oynatma ve podcast yönetimini içeren Astro Player'a bağlanıyor.
Jon Galloway
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.