Müzik dinlemek için araba dostu bir yola mı ihtiyacınız var?


10

İşte özellikle aradığım şey.

1) Parçaları atlamak için jest / tokatlamak kontrollerini kullanma yeteneğini istiyorum. Bu, parçaları değiştirmek için dokunmatik ekranda bir düğme bulmaktan çok daha kolaydır.

2) Bir kilit ekranını önleme veya müzikçaları kilit ekranından kontrol etme yeteneği. Ekranı uyandırmak için güç düğmesine basmam gerekmiyorsa, ama bir kez yaptığımda, Android ekran kilidinden geçmeden müzik çaları kontrol etme yeteneğini istiyorum. Bunun belirli bir müzik uygulaması türü veya bir ekranın kilitlenmesini engelleyen uygulamaları kontrol etmemi sağlayan bazı uygulamalar aracılığıyla yapıldığını görüyorum.

2.2.1 özel ROM varyantını çalıştıran köklü bir Samsung Captivate (Galaxy-S) var.

Yanıtlar:


10

Go PowerAmp'ı indirin . En iyi 5 $ şimdiye kadar bir uygulama için harcadı.

Kilit ekranı denetimleri içerir ve eminim istediğiniz her şeyi yapmak için kilit ekranı hareketleri ayarlayabilirsiniz. Bu gerçek hızlı kurulumumu onaylayacağım.

Düzenle: Kilit ekranı hareketlerinde onaylandı. Albüm kapağı üzerinde sola ve sağa hızlıca kaydırmak parçayı varsayılan olarak uygulamanın herhangi bir yerinden veya kilit ekranından ileri ve geri atlar.


Papağan bluetooth kafa ünitesime ses göndermeme izin veriyor mu? Bunu SEVİYORUM.
Pitto

@Pitto - Bilmiyorum, BT kulaklık kullanmıyorum, bu yüzden hiç denemedim. Chance'nin yorumunda söylediği gibi, 15 günlük ücretsiz deneme sunuyorlar, bu yüzden bir şans vererek kaybedecek hiçbir şeyiniz yok.
yeni_kullanıcı

Tembel lanetimi bu sandalyeden çıkaracağım ve bunu yapacağım: D Teşekkürler!
Pitto

Şu anda kullanıyorum. Harika bir uygulama. Duraklat düğmesi veya kulaklıkları çıkarmanın dışında bir duraklatma yolu buldunuz mu? Ekrandaki düğmeyi aramadan durdurabilmek istiyorum.
Şans
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.