«copy-paste» etiketlenmiş sorular

23
Bilgisayarımdan telefonuma nasıl metin kopyalarım?
Ev bilgisayarımdan telefonuma, paylaşılan bir panodaki metni kopyalamanın bir yolunu arıyorum. Şu anda zxing QR kod üretecine gidip kodu yapıştırıyorum, telefonla ekranın bir resmini çekiyorum ve barkod tarayıcıyı metni panoya kopyalayacak şekilde ayarlıyorum. Daha basit bir yolu olmalı gibi görünüyor. Bunu yapmanın bir yolunu bilen var mı?
28 sync  cloud  copy-paste 

5
ADB kullanarak bir cihazın panosuna yazmak mümkün mü?
Köklü bir Android cihazının panosuna nasıl yazılacağını (ve mümkünse, okumayı) öğrenmekle ilgileniyorum. Bunu USB üzerinden ADB kullanarak yapmayı umuyorum ve nadiren yapmayı planladığım bir şey olduğu için bunu yapmama yardımcı olacak uygulamaları yüklemekle ilgilenmiyorum. Beni doğru yönde yönlendiren herhangi bir öneri veya yardım büyük memnuniyetle karşılanacaktır.
26 adb  system  copy-paste 

5
'Panoya kopyala' seçeneğine bağlı paylaşım işlemlerini nasıl temizlersiniz?
Yanlışlıkla her zaman panoya kopyalamak için bir paylaşım amacı belirledim. Genellikle bu varsayılanları ayırmak için Ayarlar> Uygulamalar> Tümü> [bağlı uygulama] 'ya gidip oradan' Varsayılanları temizle 'düğmesine bastığınızı biliyorum, ancak sistemle veya metinle ilgili tüm şeylere bir göz attım orada ve böyle bir varsayılan set ile hiçbir şey bulamıyorum. Benim googling, …
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.