Video ve ses dosyalarını iPod / iPad oynatılabilir formatlarına nasıl dönüştürebilirim?


2

Ben böyle şeyler söz konusu olduğunda teknik olmayan biriyim ve bu yüzden "kolay" çözümler arıyorum.

Windows'ta, çeşitli ses ve video formatlarını iPod'da oynatılabilen formatlara dönüştürmek için Red Kawa Videora'yı kullandım. Ayrıca Mac'te çalışan bir sürümü de var.

Çeşitli ses ve video formatlarını Apple ürünlerinin oynayabileceği şeye dönüştüren yukarıdaki işi yapan başka (muhtemelen daha iyi ve çok ya da daha fazla kullanıcı dostu) bir yazılım olup olmadığını bilmek isterim. (İPod'da çalışanların iPad'de de çalıştığını tahmin ediyorum.)

Yanıtlar:


6

El Freni, bu görev için benim go-to-app'du, ancak bununla yüzleşelim: kabus UI. Özellikle de "teknik olmayan biri" iseniz.

Bir kutuda yeni harika video dönüştürme Smart Converter . El Freni gibi, ücretsiz. El Freni'nin aksine, kullanıcı arayüzü çok tehdit edici değildir. Dosyayı bırak, çıktı biçimini seç, git. Video ve ses için çalışıyor.


Vay canına, teşekkürler Ian, bu uygulamayı hiç duymadım ama deneyeceğim! :)
TheNumb

@TheNumb, en azından App Store'da nispeten yeni.
Ian C.

@ Ian C. Referans için teşekkürler. Uygulama mağazasından indirmek için bir Apple kimliğine ihtiyacım var. Birden fazla Apple ID alabilir miyim? İki farklı e-posta kimliğinden mi istiyorsunuz? Ayrıca bu uygulamanın incelemelerinden bazıları bana bunun .avi dosyalarını dönüştüremediğini söylüyor .. Bu doğru mu?
Anirbit

@Anirbit: Birden fazla Apple kimliği hakkında bilgim yok. Belki bunu ayrı bir soru olarak sorabilirsiniz. Henüz attığım hiçbir şeyi dönüştüremedi. Olsa da yanılmaz anlamına gelmez.
Ian C.


0

Geçiş , tüm ses dönüşümlerim için kullandığım şeydir . Ödemeniz gerektiğini söylemesine rağmen ücretsiz bir sürümü var. Biraz kafa karıştırıcı görünebilir, ancak ücretsizdir. Ian C.'in dediği gibi, El Freni en iyi video dönüştürme yazılımıdır. (çünkü ücretsiz !!!)

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.