Hatayı nasıl düzeltebilirim: “AppleSpell” uç noktadan “it (Apple) _OpenStep” sahibinden kaçmaya çalıştı?


5

Konsolda bu hatayı tekrar tekrar üreten 3 mac'um var ve bunun nedenini çözemiyorum. Çeşitli sistem duraklarına ve hafıza sorunlarına yol açar.

(Şu anda, 2011 imac, 8 mb RAM'de Yosemite 10.10.3'te sorun giderme)

5/6/15 11: 21: 31.433 AM com.apple.xpc.launchd [1]: (com.apple.xpc.launchd.domain.user.502) Hizmet "com.apple.xpc.launchd.oneshot.0x10000038 .AppleSpell "uç noktayı" o (Apple) _OpenStep "uç noktasından kaçırmaya çalıştı: com.apple.xpc.launchd.oneshot.0x10000004.AppleSpell

Çeşitli forumları okudum, bazıları bunun bir sabit sürücü arızası olduğunu gösteriyor, ancak tüm testler sürücümün tamamen iyi olduğunu gösterdi ve 3 farklı makinede meydana gelen bir sorun olduğu için bir HD sorunundan şüpheliyim.

Anladığım kadarıyla, bu sistem yazım denetimi sistemi tarafından oluşturulur. Açık herhangi bir posta uygulamasına sahip olduğumda (posta, görünüm, havayolu vb.) Bu hata en çok etkiliyor.

Birisi bu konuyu tomurcuklamak için bir düzeltme buldu mu? Tamamen devre dışı bırakmaktan kaçınmak istiyorum - ama eğer gelirse, bunu yapmanın bir yolu var mı? Ben zaten Yosmites PrefPane içindeki seçeneği devre dışı bıraktım.

Herhangi bir yardım çok takdir edilecektir. Akıl sağlığımı özlüyorum.

Yanıtlar:


1

Bu mesajlar, işletim sistemini güncellemede benim için silinirken doğrudan tezgahlara ve bellek hatalarına bakalım. Takip eden bir soru yapmak istediğiniz herhangi bir şans, sadece aşağıdaki yorumlara bağlantı verin ve memnuniyetle bakacağım.

Birden fazla kütüphane var ve en yenisini değil yenisini çağırıyorsunuz. Bu, zaman zaman AFAIK’ın başına gelen bir versiyonlandırma meselesi.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.