Güncelleştirmelerde yenileyen ve kalmayan PDF okuyucu


1

Ben pdf güncellendiğinde yenilenen bir pdf okuyucu arıyorum, aynı zamanda (kabaca) tazelemeden önceki sayfadayken kalıyorum .

Adobe ve Foxit yenilenmez. Önizleme yenilenir, ancak her yenilemeden sonra ilk sayfaya geri dönmenizi sağlar.

Bütün bunların nedeni: LaTex dosyalarını düzenlemek için Texstudio kullanıyorum. TexStudio tam olarak istediğimi yapan bir dahili pdf görüntüleyiciye sahip (pdf'i yeniden derlerken canlandırıcı ve pdf'de kabaca aynı konumda kalıyorum). Ancak Texstudio yalnızca tek bir pdf görüntüleyici penceresi açmanıza izin verir . Aynı anda farklı yerlerde pdf çıktısına bakabilmek için birkaçını açmak istiyorum (verimliliğimi önemli ölçüde artıracak).

(OS X El Capitan)Thanks @ Graham Miln, göndermeden önce aradığımda bunu kaçırdım. Belirlediğiniz soruyu temel alan yanıtımı aşağıya bakın ve gerekirse sorumu kapatmaktan çekinmeyin.
Martin Van der Linden,

@MartinVanderLinden: Cevabınız probleminizi tamamen çözerse iyi bir uygulama olan 'onay' işaretini tıklayarak kendi cevabınızı "kabul edildi" olarak ayarlayabilirsiniz.
GhostLyrics

Bağlantı yardımcı oldu duymak güzel. Cevabınızı çözüm olarak işaretleyebilir ya da eğer isterseniz soruyu silebileceğinize inanıyorum.
Graham Miln,

Yapacağım. Yine de iki gün beklemeliyim ...
Martin Van der Linden

Yanıtlar:


Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.