«pdf» etiketlenmiş sorular

Adobe Systems tarafından oluşturulan ve Adobe Reader, Apple Preview ve diğer yazılım programlarıyla okunabilen Taşınabilir Belge Biçimindeki belgeler


11
PDF'nin bir bölümünü karartma veya metnin düzenlenmesi
PDF'nin bir bölümünü karartmak için hangi yöntemler var? Önizleme ek açıklama araçlarını kullanmak ve ardından belgeyi kaydetmek istemiyorum, çünkü o zaman birisi PDF'yi açabilir ve belgenin karartmaya çalıştığım kısmını ortaya çıkarmak için ek açıklamayı kaldırabilir.
62 pdf  preview 


5
Önizleme uygulamasında PDF düzenlemeyi nasıl devre dışı bırakılır?
OS X 10.10, Yosemite kullanıyorum ve beni gerçekten sinirlendiren bir özellik var. Birçok insan için faydalı olması gerektiğini biliyorum ama bu benim için değil. Bir PDF belgesini açtığımda ve alışkanlıkla okuduğumda metni tıklıyorum. Önizleme'nin metin eklemek istediğimi düşündüğü bazı alanlar var. Bu olur olmaz, PDF belgesi başlık çubuğunda düzenlenmiş olarak ...
48 macos  pdf  preview  yosemite 

7
Önizleme'de JPG'lerden çok sayfalı bir PDF nasıl oluşturabilirim?
Yakın zamanda Lion'a yükselttim. Snow Leopard'dayken Önizleme'de çok sayfalı bir PDF belgesi oluşturmak basittir: Görüntüyü açarım PDF olarak kaydet PDF'yi aç Sayfaları gösteren paneli açın (solda) (Menü: Görünüm / Küçük Resimler) İlk görüntünün altındaki bu "sayfa panelindeki" resimleri sürükleyip bırakın Dosyayı tekrar kaydedin. Bu, her sayfanın bir resim olduğu çok ...
46 lion  pdf  preview 
7
Bir kitapçığı pdf dosyasından nasıl yazdırabilirim?
Bir pdf dökümanım var ve onu bir kitapçık olarak, yani bir kağıdın her iki tarafına dokümanın iki sayfası ve yazdırmak istediğimde (yazdırıldığında) her şeyin ortada katlanabilmesi için bir sayfa yazdırmak istiyorum. Küçük kitapçık Bunu kolayca nasıl yapabilirim?
32 pdf  printing 

4
Mac OS X: Bir dizindeki pdf dosyalarını dosya adlarına göre nasıl birleştirirsiniz?
Bir dizindeki birkaç yüz pdf dosyasını dosya adlarına göre otomatik olarak birleştirmek istiyorum . Örneğin Dosyaları 1000.1.pdf 1000.2.pdf 1000.3.pdf 1000.x.pdf birleştirilecek edilmelidir 1000.pdf ve 2000.abc.pdf 2000.def.pdf 2000.ghi.pdf 2000.jkl.pdf 2000.5.pdf , 2000.pdf içine . Önizleme / Otomatör tabanlı çözümleri (istemiyorsa) kullanmak istemiyorum çünkü Adobe Acrobat veya PDFpen gibi üçüncü taraf yazılımlara ...


5
PDF'yi ayarlanabilir oranla sıkıştır
Bir PDF sıkıştırmak için Önizleme kullanabilirsiniz . Ancak Mac OS X 10.7'deki Önizleme zevkime göre çok zor bir sıkıştırma yapıyor. Sadece bir tane sıkıştırma ayarı var. Sıkıştırma oranını ayarlamanıza izin veren alternatif araçlar var mı?
28 mac  pdf  xquartz 

2
Terminalden pdf görüntüleyici nasıl başlatılır
LaTeX kullanarak çalışıyorum, belgeyi terminalde derlediğim için, pdf görüntüleyicide doğrudan terminalden açmam çok daha kolay olurdu. OS X 10.8.2'yi Lehçe kullanıyorum, bu yüzden kullandığım izleyicinin İngilizce adından emin değilim, ancak varsayılan ad, sanırım Previewİngilizce. Ancak komut preview <filename.pdf>sonuçlanır -bash: preview: command not found.
25 terminal  pdf 

12
Tek sayfa PDF'yi birden çok sayfaya bölme
Tek sayfa içeren bir PDF dosyasını ölçeklendirmek ve birden çok sayfaya bölmek için kolay bir yol var mı? İstediğim şey, bir A3 kağıt belgeyi iki A4 sayfaya ayırmak, ayrı yazdırmak ve sonra bantla birleştirmek. OS X'te nasıl böyle bir şey yapabilirim?
24 pdf  preview  printing 

6
Preview'ın tam ekran varsayılan ayarı “iki sayfa” dan “sürekli kaydırma” ya nasıl değiştirilir?
Ne zaman bir pdf açsam, Preview.app "sürekli kaydırma" modunda açar. Bununla birlikte, tam ekran moduna geçerken, gerçekten sahip olduğum görüntü modunu kullanmamı istediğim zaman, bu durumda: "sürekli kaydırma" derken, "iki sayfa" ya geçer. Bunu nasıl çözeceğini bilen var mı? Ya da belki Preview.app'a bir alternatif önerebilirsin? Mavericks OSX 10.9.2'deyim.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.