Taranan PDF'leri iPad'de bölen herhangi bir uygulama?


2

Taranan PDF'leri otomatik olarak veya el ile birden çok sayfaya ayırabilen iPad PDF uygulamaları var mı?

Okulda, PDF sayfası başına 2 fiziksel sayfa olan birçok taranmış PDF alıyorum, bu da bir sonraki sayfayı görmek için el ile kaydırmamı gerektirdiği için birlikte çalışmaları daha zahmetli hale getiriyor.


Bilgisayar kullanırken bile bu görev önemsiz değildir. Muhtemel bir iş akışı, her sayfayı kopyalamak ve sonra sadece ilgili yarısını kırpmak olacaktır. Bir bilgisayarda bu elle veya hatta pdftk ve pdfcrop ile bir komut dosyası kullanarak yapılabilir . Ancak işi yapacak bir iPad uygulamasının bulunduğundan şüpheliyim. Ben de GoodReader'ı denemeyi tavsiye ederim .
iolsmit

Yanıtlar:


2

İPad için PDFPen

son zamanlarda serbest bırakıldı. PDF'nin yeni bir kopyasını kaydederek ve ardından istemediğiniz sayfaları silerek PDF'leri bölmenize izin verir.


1

PDF'leri bu şekilde değiştirecek hiçbir şeyle karşılaşmadım, ancak Goodreader (ve iPad için Goodreader) bence en iyi PDF okuyucu uygulaması

İPad'in yerleşik izleyicisini kullanmaktan daha iyi bir okuma deneyimi sağlayabilen oldukça az sayıda okuma modu ve daha kolay kaydırma ve yakınlaştırma kontrolleri (çoklu dokunma hareketleri) vardır.

Dezavantajı ticari bir program, ancak 5 $ 'da iyi harcanan para.

İPad için GoodReader

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.