PDF yazılımı iPad'de birçok belgeyi yan yana okumak için mi?


3

Bu iplik eğitim amaçlı iPad kullanımı hakkında önemli iplik bir parçasıdır burada .

Ödevimi yaparken, genellikle ders notlarını tekrar çekmem gerekir ve aynı zamanda ödevleri de yaparım. Yazıcım bozulmadan önce her şeyi bastım - şimdi iPad'imle sadece ekranı kullanıyorum. Sorun şu ki, yalnızca bir iPad'im var ve bu yüzden aynı anda birçok PDF okuyabildiğim bir yazılım arıyorum. Böyle bir PDF okuyucu var mı?

PDF Uzmanını kullandım ancak bu özellikten yoksun. Ayrıca iAnnotate gibi uygulamaları da denedim ancak bu özelliği bulamıyorum.

Yanıtlar:


2

Yan yana, iPad'de yan yana 4 farklı PDF'yi okumanıza olanak sağlar.


Vay canına ama nasıl DropBox'tan malzeme alabilirim? Neyse + 1, bu oluyor :)
hhh

3
Bu, asıl sorununun bir parçası değildi, değil mi? Ancak, bir pencerenin sol üst köşesindeki daireye basın, bilgi düğmesine basın; Dropbox'ınızı oraya bağlamak için bir seçenek bulacaksınız.
guwac

Evet, ancak yalnızca uygulamadan dosya yüklüyor, okul materyalimi DropBox'tan indirmeme izin vermiyor.
hhh

1
Dropbox'ı ziyaret edin ve okul materyallerinizi SideBySide klasörünün içine taşıyın / kopyalayın. Uygulamada, Dropbox'ınızla senkronize edin ve SideBySide klasöründeki dosyalar Uygulamada kullanılabilir duruma gelir.
guwac

1

Kolay Açıklama'yı deneyin ; iki PDF'nin yan yana gösterilmesine ve açıklanmasına izin verir.

Web sitesine göre "" PDF'leri yan yana ekleyebilecek tek uygulama "

Kendi kullandığım bir dropbox seçeneği var.


0

PDF'yi okuyun.

Alternatif olarak, sadece kendinize e-posta gönderebilir ve bunları Safari'de veya hangi web tarayıcısını kullanırsanız açabilirsiniz. Aynı anda birden fazla PDF'yi görmenin hiçbir yolunun farkında değilim, ancak bir defada yalnızca bir şeyi okuyabilirsiniz, bu nedenle çoğu insanın sekmelerin yeterli olduğunu düşündüğünü düşünüyorum.


1
...afedersiniz? Birden fazla PDF'yi aynı anda iRead PDF'de görüntüleyebilir miyim, görüntüleyebilir miyim? Daha fazla PDF okuyucusuyla hiçbir şey yapmam, PDF Expert, iAnnotate gibi popüler olanları satın aldım - ancak bir kerede çok sayıda belgenin özelliğini özlüyorlar.
hhh

0

Foxt PDF'yi deneyin. Bir seferde 5 sekmede 5 belge açabilir. Bununla birlikte, çözünürlük Adobe Acrobat'tan biraz daha zayıf görünüyor. Eğer bir ayar meselesiyse, o zaman hile almadım. Bu yüzden Adobe'yi tek doküman görüntüleme için hala kullanıyorum. Umarım bu yardımcı olur.


0

Ben de aynı şeyi arıyordum. Yaptığım şey iki uygulamada açık ve okumak .. çok zor. Ancak, GoodNotes uygulamasını denerseniz, bunu yapmak için bir seçenek var. Ayrıca bir notu başka bir sekmede açabilir ve orada önemli şeyleri kopyalayabilirsiniz. Umarım bunu faydalı bulursun


-1

ezPDF'yi deneyin, bölünmüş ekranda 2 pdf açabilirsiniz

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.