Apple sihirli fare yalnızca 10.8.2 güncellemesinden sonra biraz yansıtıcı olan yüzeylerde çalışır


2

Sihirli farem bir aydır kullandığım fare altlığı üzerinde aniden durdu. Fare ile ilgili her şey, izleme dışında (hareketler, tıklatma vb.) Çalışır. Garip bir şekilde, fare MacBook Pro'nun yüzeyinde mükemmel bir şekilde izliyor. Pil kontaklarını, optik parçaları kontrol ettim ve pilleri boşa harcayarak değiştirdim. Bu sorun yalnızca 10.8.2'ye yükselttikten sonra ortaya çıktı. Farenin sadece yansıtıcı olmayan yüzeylerle izlemesi var, her şey eskisi gibi sorunsuz çalışıyor. Herhangi bir yardım çok takdir edilmektedir!


Aynı sorunu yaşıyorum ve çıldırtıcı. Bu iMac 27'yi daha yeni satın aldım "ve izleme paneli yerine sihirli fareyi seçtiğime inanamıyorum. Bu sorun maviden yeni başladı ve her zamanki sorun giderme tekniklerini yaptım.

Benim de benzer bir problemim var. 20 dakika önce fare altlığımda çalışmayı bıraktı, ancak masa ve diğer sert yüzeylerde çalışıyor. Yansıtma olup olmadığını bilmiyorum. Bulutlu bir lens veya başka bir şey yüzünden olabileceğinden şüpheleniyorum. Benim durumumda herhangi bir sorunun belirtisi yoktu, sadece takibi durdurdu.
Tango
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.