Sprey yerine musluğun nasıl dökülmesini yaparım?


8

Ebeveyn banyomda çift lavabo var. Musluklar aynıdır, ancak biri katı bir kalın akıntıya su dökerken, diğeri suyu bir sürü küçük akıntıya püskürtür. İkisinin de sağlam bir kalın akıntıya dökülmesini istiyorum. Yapabileceğim kolay bir ayarlama var mı?


Görüntüleri sağlayabilir ve etiketleyebilir misiniz?
Jeff Ferland

Eve döndüğümde bu öğleden sonra yapacağım!
Carson

Yanıtlar:


14

Havalandırıcıdaki ekranın temizlenmesi gerekiyor gibi görünüyor. Ekranı temizlemek için perdeyi elinizle sökün, bunu yapmak için kanal kilitleri gibi bir araç kullanmayın, çünkü yüzeyde marj yaparsınız. Genellikle bir havalandırıcıda görebileceğiniz şey budur:

resim açıklamasını buraya girin

Havalandırmayı sökün ve her şeyi temizleyin, eğer örgü ekranındaki her delikten görebiliyorsanız, genellikle düzgün çalışan lavabo gibi çalışmalıdır. Yeniden monte ederken, ekranın havalandırıcı gövdesinde düzgün oturduğundan emin olun, şemada gösterilen burç, mikser ve ekran arasında bir boşluk oluşturmaktır, çoğu durumda doğrudan dokunuyorlarsa, musluğunuzdan iyi bir akış elde edemezsiniz. .

Umarım yardımcı olur.


10

Musluklardan birinde bir havalandırıcı eksik gibi görünüyor. Genellikle suyun musluktan çıktığı yere vidalanırlar.


2
eksik ya da gummed.
Tester101

3
Sakız ile kabul etti. Bunu (ucuza) değiştirebilir veya bir süre sirke ile ıslatabilirsiniz (daha da ucuz)
Ray

0

Başka bir açıdan baktığımızda, bir musluk "dökülüyor", başka bir "sprey" ise çift etkili musluk gibi bana yüzeyde geliyor. Normalde bunları mutfak muslukları için görürsünüz, ancak en son sahip olan (muhtemelen kendi tarzına sahip) bir ev-palet bir toptancıdan bir anlaşma yapmış olabilir ve banyo bataryası olarak koyabilir. Her iki lavabo tipi için çok çeşitli stiller göz önüne alındığında, çok fazla görünmez:

resim açıklamasını buraya girin resim açıklamasını buraya girin resim açıklamasını buraya girin

Bu durumda, musluk üzerinde "musluk modu" ve "püskürtme makinesi modu" arasında geçiş yapan kontroller olmalıdır.

Durum böyle değilse, büyük olasılıkla diğer cevaplar doğrudur ve havalandırıcıda "püskürtme" musluğu üzerinde bazı büyük takunyalarınız vardır.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.