Oluklarımın olmadığı yerlere Noel ışıklarını nasıl asmalıyım?


12

Sonunda bu sene Noel ışıkları asmaya başladım. Oluk klipsleri satın aldım, bu yüzden kalıcı olarak hiçbir şey kurmak zorunda kalmayacaktım, ama çatımın eğimli bir kısmı boyunca olukları olmadığımı fark ettim. İçerideki delikli delikli değil, bu yüzden onları da asamam. Metalin yanıp söndüğünü fark ettim (belki yanıp sönüyor mu? Birisi doğru terimi kullanmazsam beni düzeltir) saçakların altına çivilerle asılır. Nem sorunları hakkında endişelenmeden buna çivi çakabilir miyim?

resim açıklamasını buraya girin


koli bandı kullanamaz mısın
cırcır ucube

Yanıtlar:


10

Manyetik Noel Işıkları nasıl ? Onları hiç denemedim, ama iniş mıknatısı kullanırlarsa kazanan olur.

Manyetik Noel Işıkları

Gördüğüm bu bir Walmart veya bunun gibi yerlerde önce. Görünüşe göre zona yapışır. Noel'in kısa vadesi için iyi olabilirler, ancak güneşin, rüzgarın ve havanın hayatlarını nasıl etkileyeceğini bilmiyorum.

Hepsi bir klipte

Zona üzerinde hepsi bir klip


Aslında bahsettiğiniz hepsi bir arada kliplere benzer bir şey kullandım. B1 ampuller kullandığım için biraz farklıydılar.
Doresoom

Geçen yılki klipleri bağlı bıraktım ve bu yıl onları kullanmaya gittiğimde, yaz güneşinden hepsi sert ve kırılgandı. Bu kadar iyi durmuyorlar, ama ucuzlar.
Chris Cudmore

Çatınızda bir oluk veya zona yoksa ve bir mıknatısı yapıştıracak metal yoksa ne olur?
Michael

7

Küçük vinil kaplı bardak kancaları kullanıyorum.

resim açıklamasını buraya girin

Onları 10 yıl önce bu evde ilk xmas'ımı mahvettim ve onlarla hiç problem yaşamadım. Sadece ışıkları her yıl takın. Kolay yukarı-kolay aşağı.


1
Bu iyi çalışıyor, ancak gümüş boyalı 1 "X 2" şeritlere ışıkları zımbalayarak bir adım ekledim ve sadece birkaç bardak kanca ile şeritler asın.
spicetraders


5

Hepsi bir arada klipleri buradan kullanıyorum - http://goo.gl/ldASe

İlk kullanım sezonundan sonra kırılganlaşabilir ve kırılabilirler, genellikle her yıl birkaçını değiştirmem gerekir, ancak kullandığım en iyilerdir.

Burası benim evim .


ilk bağlantı lqlarry tarafından zaten belirtildiğinden, yazının geri kalanı muhtemelen cevabına bir yorum olarak daha mantıklı geliyor.
BMitch

2
O adam hakkında yayınladığı hiçbir şeyi kullanmamıştı. Bunu herkes yapabilir. Sadece bir tanesi tavsiye ettiğim oldu. Aslında bunları kullandım ve değerli bilgiler sundum.
Rush Frisby

2
Onları gerçekten kullanan adamı destekliyorum ... btw ... 10 yıl boyunca benzer bir şey kullandım, bu yıl birkaç yerde zona altına bir göz attım ve kılıf su hasarı belirtisi göstermedi.
w4ik

@BMitch bu cevap olmadan, herkes "Vanessa'nın Büyük Kalp Vakfı" hakkında nasıl bilebilir ??
Tester101

1
@Michael Artık bu alan adına sahip değilsiniz. Bağlantıyı güncelledim. Teşekkürler!
Rush Frisby

0

Bende aynı sorun var. Sadece birkaç dakikada bir çok küçük bitirme çivileri (hafif yuvarlak başlı olanlar) kullanıyorum ve daha sonra ışık tellerini tırnaklara bağlamak için beyaz tel bağları kullandım.

Bir kez boyandığında, tırnaklar yaz aylarında zar zor görülebilir.

(Köpük çatılı bir Eichler'da yaşıyoruz ve bu nedenle, çatı kenarı boyunca herhangi bir şeyin tutturulabileceği zona veya herhangi bir gerçek dudak yok.)


0

Işıklarınızı koymak istediğiniz alanı gözden geçirerek, gösterdiğiniz klipslerle ışıkları zonaya kırpmanızı tavsiye ederim. Bunu yaparak zamandan ve baş ağrısından tasarruf edersiniz ve ahşabınızda vida delikleri veya çivi delikleri olmaz. Umarım bu yardımcı olur.


-1

Kemerli beşikte fincan kancası kulp çivisini kullandım ve ışıkları bağlamak için ışık askısı pro kancasını aldım. Mükemmel ve kolaylıkla gitti.


Çözümünüzün fotoğrafını, ürün bağlantısını veya daha ayrıntılı bir açıklamasını eklemek, cevabınızı güçlendirmenize yardımcı olacaktır.
dslake
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.