Bir kare kanalı aynı dış boyuttaki tura nasıl geçirebilirim?


12

Benim banyo yeniden şekillendirme sırasında ben yeni toiler drenaj etrafında alabilirsiniz böylece esnek zemin için zemin kirişler altında 6 "x 6" kare bir kanal dönüştürmek zorunda kaldı. Hayatım boyunca hiçbir yerde 6 "x6" kare - 6 "yuvarlak geçiş bulamıyorum.

Kendim bir tane üretmem gerekiyor mu? Ne yapacağımı bilmiyorum.

6 "yuvarlak bir kanalın ~% 20 oranında 6" x6 "kareden daha küçük olduğunun farkındayım. Bu konumda çok sıcak / soğuk olduğu için damperi neredeyse kapalı tuttuğum fuayeyi besliyor.


1
Neden esnek kare kanal yok? Yuvarlak gibi tüm yönlerde bükülür.
Agent_L

Amazon'u kontrol edin, işte bir tane, muhtemelen daha fazla. amazon.com/Outlet-Ceiling-Square-drywall-flange/dp/B00NG3HZUQ/…
Greg

Yanıtlar:


22

Onlar var. En iyi bahis muhtemelen yerel bir sac metal mağazasına başvurmaktır, eğer bir tane yoksa bir tane inşa edebilirler. Bunun onlarca dolar aralığında maliyetini bekliyoruz.

resim açıklamasını buraya girin


Potansiyel olarak sonu kapatabilir ve sonra yuvarlak bir kanal kalkışını kullanabilirsiniz. Dezavantajı, ani uç ve dahili olarak keskin açılar nedeniyle havalandırmaya akışı kısıtlayacaktır.

resim açıklamasını buraya girin


Dikdörtgen olan başka bir yan kalkış türü var ve eğer bir tane bulabilirseniz, birkaç stratejik kesim ve bol miktarda folyo bant kullanarak kendiniz değiştirebilirsiniz.

resim açıklamasını buraya girin


Yerel bir mağazaya başvurmanın iyi bir çözüm olabileceğini kabul ediyorum. Bir dükkan için çok karmaşık veya nadir bir bölüm değildir (boyutlar onları biraz atabilir).
JMac

Yerel bir dükkan olarak adlandırılan 6x6x6'lık bir tavan kutusu var. Tavsiye için teşekkürler!
underthetablethinker

5

Sadece kare kanalı kapatır ve başlığa bir kalkış takarsınız. 6x6'da sarmal bir uç kapağı bulmak zor olabilir, ancak tahmin edebileceğiniz gibi basit bir sarma kapağı üretmek önemsiz olacaktır.

resim açıklamasını buraya girin

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.