30A devresi için anahtarı nereden bulabilirim?


10

30A fişe bir anahtar eklemek istiyorum, ancak bir tane bulmakta sorun yaşıyorum (hepsi 15a / 20a olarak derecelendirildi). 30A anahtarları satın alamamanızın bir nedeni var mı veya farklı bir şey mi deniyor?

Daha spesifik olmak gerekirse, anahtar kapalıyken bile bazen devreye giren bir sorun olan bir duvar ac / ısı ünitesim var. Şu anda kullanmadığımda fişini çekiyorum, ama orada bir fiş ve priz bırakmaktan hoşlanmıyorum.


1
Yüksek güçlü anahtarlarla ilgili başka bir soru: diy.stackexchange.com/questions/4736/…
Kevin Reid

Yanıtlar:


4

Grainger'da ağır yük şalterleri alabilirsiniz.

Grainger 30A Anahtarı Grainger 30A Anahtarı

Grainger'da yukarıdaki anahtardan biraz daha ucuz olan başka bir tane var.

resim açıklamasını buraya girin Grainger 30A Anahtarı


Bu uygulama için yanlış anahtar türü. (hatta fiyata
baktınız

Bağlantı bir çift atış anahtarı için olduğunu fark etmedi. Bağlantıyı ve resmi güncelledim. Grainger'daki fiyatlar yüksek, ancak çok fazla müşterileri var. Git şekil.
Scott Bruns

2
Bağlantınızdaki anahtar, çift atış değil, oldukça standart bir çift kutuptur. 120 / 240VAC için çift kutup gereklidir. Tipik olarak, bazı yüksek çekme (motor) yüklerinde 30 amperlik bir anahtar kullanılacaktır. Bu anahtarlar genellikle kopmadan veya diğer anti-ark / anti-sıçrama kontaklarından önce yapılır. Endüstriyel kapasite cihazları ucuz değildir, ancak 30 amperlik bir motor yükündeki konut tipi bir anahtar ilk denemede kaynaklanır.
shirlock evleri

1
@shirlockhomes Resi dereceli 30A anahtar alabileceğinizden emin değilim, hatta ticari dereceli. Şu anda yaptıkları tek şey, Graingers'den yukarıda listelenenler gibi Ağır Sanayi. Bazı ithalatlar bunu yapabilir, ancak Hubbell, GE, Leviton, P&S ve CWD sadece endüstriyi yapar.
lqlarry

8

Bir kutu mağazasında veya yerel donanım mağazanızda bir tane bulamayabilirsiniz, çünkü bunlar konut ayarlarında nadirdir. Ancak, bir elektrik tedarik mağazasına giderseniz, bunların birçoğu olacaktır. Hubble, D Meydanı ve diğerleri


Daha önce 30 amper anahtar aldım ve onları şehrin "eski ticari" bölümünde elektrik kaynağına indirdim. Bu adamlar daha sık böyle bir şey olan elektrikçilere satılıyor. Tüketici ev kutusu mağazaları bu pazara o kadar fazla tedarik etmiyor.
Skaperen
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.