Buat kutusundaki şey nedir?


10

Bu şey benim bağlantı kutusunda ama ne olduğunu ya da ne için olduğunu bilmiyorum.Bağlantı kutusu

Etiket

içeride


Transformatöre etiketin bir fotoğrafını gönderebilir misiniz?
ThreePhaseEel

@ThreePhaseEel gönderimi düzenledim. Üzerinde bulabileceğim tek etiket bu.
hack3rfx

Yani, bu kutunun akış aşağısında, transformatörle aynı devrede kablolu bir çıkışa sahip olmak istiyorsunuz, değil mi? Bize kutunun içinin bir fotoğrafını çekebilir misin (tabii ki kesici kapalı)?
ThreePhaseEel

@ThreePhaseEel görmek benim düzenleme lütfen fotoğraf için
hack3rfx

1
@Toby Yes, ya da en azından bu belirli fotoğraflarda
hack3rfx

Yanıtlar:


17

Bu kolay

Burada sahip olduğunuz, ev voltajını güvenli bir voltaja düşüren düşük voltajlı (NEC Sınıf 2) bir transformatördür - genellikle kapı zillerini veya HVAC kontrollerini çalıştırmak için kullanılır, ancak başka yerlerde de bulunabilir.

Yeni kablonuzu güç kapalıyken kutuya yerleştirin (sağ altta görebileceğiniz yerleşik NM kelepçelerinden birini kullanın), ardından siyahı siyahlara, beyazlara beyazlara (+ transformatörden bir siyah) ve çıplak bares / yeşillik. Siz oradayken, kutuyu çıplak / yeşil topraklama kablosu paketine bağlamak için bir topraklama vidası ve pigtail kullanın.

Ardından yeni kabı ve kutusunu yeni kablonun diğer ucuna takabilirsiniz.


3
Alarm sistemlerine, garaj kapısı sensörlerine vb. Güç sağlamak için de kullanılır. Açıkta kalan taraf düşük voltajlıdır ve dokunmak güvenlidir. Üzerine bir multimetre koyarsanız, A / C VOLTS olarak ayarlayın, muhtemelen 12V okuyacaksınız, ancak muhtemelen 5V ila 24V arasında herhangi bir yerde olabilir. İsterseniz, kablolardan birini söküp çıkarabilir ve daha sonra çalışıp çalışmadığını görmek için kapı zilini, alarmı vb. Test edebilirsiniz.
Scott Smith

Termostatlarıma güç veren bir kablo var ve aynı bağlantı kutusundan çalışan bir kablo ısıtma ve sıcak su sistemlerine güç veriyor. Bence (bir elektrikçi değil), HVAC, güvenlik sistemi vb. Gibi kritik bir şeye güç veriyorsa devreyi uzatmak konusunda dikkatli olmalısınız
Jamie Ide

14

Bir transformatör. Amaç, ev voltajınızı genellikle kapı zilleri için kullanılan daha düşük bir şeye düşürmektir.


Bu kutuya yeni bir çıkış yapmaya çalışıyorum. Bu transformatörle yapmam gereken özel bir şey var mı?
hack3rfx

2
Bağlantısını kesmek ve çalışan bir kapı zili istemiyorsanız, kutuyu ve transformatörü olduğu gibi bırakın. Bu konumda bir priz istiyorsanız, priz için yakındaki başka bir kutuyu monte edin ve mevcut kutudaki telleri atlatmak için açın.
Jimmy Fix-it

Görünüşe göre, üzerinde bir çıkış bulunan bir ön plaka koymak için özel transformatör plakasını hareket ettirmek zorunda kalacak. Bunun yanında başka bir kutuyu daha kolay bağlamak daha kolay olabilir. Bu şeyler için belirli kurallar / kodlar vardır, bu nedenle planınızı burada veya yerel donanım mağazanızda deneyimli bir kişi tarafından çalıştırdığınızdan emin olun.
Scott Smith

1
@ScottSmith Yanlış iletişim olabilir. Taktığım priz aşağıdaydı. Sadece bu kavşağı kullanarak güç vermeliydim. Transformatörü olduğu gibi tutarak yeni hattı bu hatta çalıştırabildim.
hack3rfx
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.