Miras aldığınız önceki sahibi kabuslarınızdan bazıları nelerdir?


10

Vidalanan ve biten kazık çitleri ve direkleri olmayan ağaçlara benzer şeyler. Veya direklerin olduğu yerde, üst kısımda beton ile yere 4 inç batırılırlar.

Ya da otomotiv parçaları ile yapılan tesisat veya yıkayıcı akışını boşaltmak için karter pompası kullanılarak.

Veya kafiye veya sebep olmadan bağlanmış ana sigorta kutuları.

Yanıtlar:


9

Bir süre önce kiraladığımız bir evde, önceki kiracılar bulaşık makinesi kurmaya çalıştılar (ve başarısız oldular). Görünüşe göre, bulaşık makinesinden gelen atık akışını bağlamak için bir adaptör bulmak için çok ucuzlardı , bu yüzden tuzağın yanlış tarafında lavabonun atık hattında bir delik kesip orada bir parça PVC epoksiye aldılar. Sonra atık hortumunu bulaşık makinesinden bağlayıp yere oturmasına izin verdiler .

Bu, kirli bulaşık suyunun oturduğu ve durduğu bulaşık makinesine geri akmasına neden oldu ve hortumda yeterli miktarda durgun su yoksa, kanalizasyon gazları bulaşık makinesinden sızdı.

Kablolamada da başarısız oldular, bu yüzden metal parçalar bazen biraz voltaj taşıyacak ve yeterince şanssızsanız sizi şok edecektir. İyi zamanlar.


8

Nereden başlayacağımı bile bilmiyorum. Evim (önceki sahibi tarafından inşa edilen bir günlük kabin) gerçek bir korku dükkanı. Bazı önemli noktalar.

1) Bir gün, kapının üzerindeki trim parçasına tutarak bir kapıya yaslanmıştım. Elimden geldi. Çivilenmemiş veya yerine yapıştırılmamış, sadece kapının yanlarındaki dikey trim parçaları üzerinde dengelenmiştir.

2) Işık anahtar kutuları, çok az planlama sonucunda görünüşe göre kuruldu. Kapı açıklığına çok yakındırlar, böylece anahtar plakası kapaklarını üzerlerine koymak için kapının etrafındaki trimden bir çentik kesilir.

3) Elektrik devrelerinin çoğu topraklanmamış. Bir topraklama kablosu olmadığı için, sadece devredeki çıkışlara / anahtarlara bağlı değildir. Nedense her kutuya girerken kesilirler.

4) En korkunç olanı - Bir yerüstü havuzunun hemen yanında çalıştırılmamış, topraklanmamış ve açıkçası hiçbir GFI devresi yoktu. Bu havuzun duvarı sızmış veya çökmüş olsaydı, bu bir elektro festival olurdu.

5) İki temelin birleştiği yerde bulunan Sert Satillo karosu (birbirine bağlı olmayan). Eminim neden bu vakıfların buluştuğu yeri tam olarak bildiğimi tahmin edebilirsiniz.

6) Duvarın dışından geçen ve elektrik bandı (kutu yok) orta devresi ile birleştirilmiş bir tel. Su ısıtıcı (hemen yanındaki) o ek yeri sağ sızmaya başlayana kadar bunu fark etmedi. Çok korkutucu.

7) Isı pompası küçük bir dolaba monte edilir, böylece filtreyi değiştirmek için, genellikle mandallama yoluyla açıklığa sığacak şekilde önemli ölçüde bükmeliyim.

8) Bahçeye tonlarca ağaç birbirine çok yakın dikildi. Şimdi onlar güreşmiş gibi görünen büyük olgun ağaçlar.

8) Kuyu evimdeki sıhhi tesisat gereksiz yere hafakardır. 40lb'lik tuz torbaları taşımak zorunda olduğum su yumuşatıcısına ulaşmak için üzerine basmak ve boruların altına eğilmek.

9) Küvetin tahliye borusu (pençe ayağı), teknenin ait olduğu uç yerine küvetin tam ortasına yerleştirilir. Bu işi yapmak için yaratıcı bir tesisat gerekiyordu. Aradığım ilk tesisatçı, şirketinden daha deneyimli bir adama tırmandı.

10) Ana şalterden avludaki bir atölyeye giden elektrik hattı, avluya bir çamaşır ipi gibi sokuldu. Biçerken kendimi boğmamaya dikkat etmeliydim.

Bunların birkaçını düzelttim ve bütçem izin verdiği sürece yapmaya devam ediyorum.

GÜNCELLEME: Önceki sahibin işimi bitirdikten sonra müzakere etmek için evime çıkan ya da kasıtlı olarak işlerini bitirmek için kasıtlı olarak ücretini ödeyecek kadar ucuz bir insan olacağını söylemeyi unuttum. Aradığım birkaç tamirci çıkmadan önce yeni bir sahip olduğuma ikna olmalıydı.


Neyse ki evimde 7 numaralı sorunum yok ama maalesef arabamda yapıyorum ... Filtre muhafazası ile otomobilin gövdesi arasındaki boşluk yaklaşık .25 "çok küçük ... Hava filtreleri parçalanıyor ve Kurulum ve kaldırma bükülmüş. Yaz otomotiv stajyer projesi olmalı :-)
Brian Knoblauch

1
Arabam pil ile aynı. Sadece takmak veya çıkarmak için 6 parça trim ve motor kapağını çıkarmanız gerekir.
JohnFx

7

Evimin önceki sahipleri tel fındık satın almak için çok ucuz, her kavşak sadece bantlanmış. Sadece bir anahtarı değiştirmek istediğimde, tüm devreyi yeniden bağlarım. Banyomda gizli bağlantı kutusundan bahsetmiyorum, kapaksız gevşek ve bağlantıları bantladım, bulduğumda neredeyse kalp krizi geçirdim.


Ah evet benim de. Birçoğumun da kapağı yok ve asılı duruyorlar.
nportelli

4
Bağlantılarınızda bant var mı? Lüks!
Alex Feinman

1
Yeni tavan armatürlerini besleyen asma tavan tarafından gizlenmiş eski armatürleri buldum. En azından tel somun kullandılar.
Brad Gilbert

7

Dekorasyon ve renk şemalarında şüpheli bir tadı olan, diyelim ki insanlardan bir ev aldık.

Yapmamız gereken ilk şeylerden biri, aile odasındaki iğrenç duvar kağıdını indirip makul bir renk boyamaktı.

Duvar kağıdını doğrudan alçıpana uyguladıkları ortaya çıkıyor - astar yok, boya yok, sadece kağıda yapıştırılmış kağıt. Kapatmak için yağ bazlı bir astar kullandık ve üzerine boyadık.

Aynı insanlar bir noktada halıların yerini almıştı. Ondan kurtulmak yerine, nemli tarama alanına - bazen 3-4 kat derinlikte - kazdılar. Koku hakkında konuşun! Neyse ki, biz halı kurtulmak temizlendi.


1
Mükemmel bir halıydı, neden fırlatıp atıyorsun?
nportelli

1
@nportelli: Haklısın. Eminim en az R1 yalıtım değeri sağlamıştır.
chris

1
Ve halının üstünde büyüyen kalıbın kalınlığı başka bir R2 sağlayacaktır!
Bill Karwin

7

Bodrumum geriye doğru kuruldu (ciddi).

Bu iki katlı bir ev ve garajın açılmasının evin arkasında olması gerekiyordu. Bunun nedeni, zeminin yoldan ön taraftaki eve doğru eğimli olmasıdır. Komşum tarafından (ev inşa edildiğinde burada olan) yüklenicinin bodrum için betonu yanlışlıkla 180 derece geriye döküldüğü söylendi. Bu, evin önündeki garaja açıklığı koydu ve zemin ona doğru eğildiğinden, her yağmur yağdığında garajım su basıyor.


5

Geçen yıl evimizde kapandığımızda, duvar kağıdını, halıyı (sert ahşap zeminler olduğunu biliyorduk), vb.

Eşim mutfak - temizliği başlar dolapları silerek, zemin, vb yıkama ... ve o lavabo yakınındaki alt dolaplarında bir şey kokuyor.

Biz sadece baharat ya da benzeri kaldı düşündüm.

Sabun ve sıcak su kullanıyor; koku sürüyor Oddball Oder sökücü; hala orada Çılgın olduğunu düşünerek, annem bir kez verdi; hala orada

Sonunda dedik. Biz dolapları iç astarı öldürmek olacak 2 primer. iyi değil. Poliüretan üzerine kullanılan sprey. Koku hala orada.

Evi aldığımızda mutfağa bağırsak yapacağımızı biliyorduk, o zaman yapmaya karar verdik ve beklemedik.

Dolapları çekin; güzel güzel; musluk yavaş bir damla dolapları altında mildue neden = kötü koku

Mutfağa bağırmaya devam ederek 7 (SEVEN) kat döşeme bulduk; alçı ve çıta üzerine alçıpan; duvar izolasyonu eksikliği. ne kabustu ama. mutfak katının köşesinden köşesine, 1,5 inç eğildi; porselen karoyu döşemek için çimento levha ile yeniden inşa etmek zorunda kaldık.

bu eğlenceliydi.


4

Evin üst iki katına yerden ısıtma sistemi kurduk ve her odada döşeme tahtalarını kaldırdığımızda, evin en az iki veya üç önceki telinden yedek kabloları keşfettik. Sonunda, bağlantı kutularını dikkatlice açmak ve devreleri hala canlı olup olmadıklarını görmek için test etmek zorunda kaldım. Duvarlara gömülemediğimiz bazı uzunluklarda teller olduğunu düşünüyorum.


2
Eski kabloları duvarlarda bıraktım, ancak her zaman tüm tellerin toprağa bağlı olduğundan emin olurum. Bu şekilde ben veya başka herhangi biri, yakındaki kablolarla endüktif kuplajla aldanmadan temassız voltaj test cihazlarından biriyle birlikte gelebilir.
Brad Gilbert

4

Ben çocukken, ailem antisosyal, münzevi, emekli bir adamdan 1936 Hollandalı Koloni evi satın aldı. Duvardan duvara orman halısı ve uyumlu yeşil kadife örtüler, iç mekanı bir mezar kadar karanlık hale getirdi ve pencerelerin dışında bir dizi çam ağacı ve porsuk ağacı tüm doğal ışığı engelledi.

Adam iki büyük köpek sahibi ve her halı ve perdelik ... pet lekeleri reeked. Eve girer girmez, kokudan etkileneceksiniz. İçeri girdikten sonra ilk görevimiz tüm halı ve perdeleri yıkmaktı.

Altındaki meşe parke zeminlerin, köpeklerin evin içinde idrara çıkma yıllarından beri su hasarı olduğunu gördük. Tüm evin katları yenilenmiş olması gerekiyordu.

Ayrıca bodrum katında duvarların ve zeminlerin içinde saklanan boş viski şişeleri puanları bulduk.


Neden biri böyle bir ev satın alsın ki?
Jeff Swensen

1
Bu iyi bir fiyat ve berbat parçalar temelde kozmetik. Çok iyi bir yerde iyi bir evdi.
Bill Karwin

2
Yıllarca köpek idrarı ahşap içine ıslatıyor kozmetik mi? Gerçek bir problem olduğunu düşündüğünüzü görmekten nefret ediyorum
Jeff Swensen

1
Bu yapısal bir sorun ya da tasarım sorunu değil. Zeminlerin düzeltilmesi düzeltildi. Üzgünüm, bu hikaye sizi çok rahatsız ediyor.
Bill Karwin

1
Savunmaya gerek yok Bill. Bir ev satın alırken farklı bir kabul edilebilir zararlar tanımına izin verildiğime ve sadece referans çerçevesine işaret ettiğime inanıyorum.
Jeff Swensen

4

Tavan arasına sadece bir erişim noktası var. Ana fırın kanalı tam önüne monte edildi, bu yüzden giriş kullanılamaz. Tavan arasına girmenin bir yolu yok.


1
Ayrıca HVAC yüklenicisi olan bir akrobat mı kiraladınız?
Doresoom

1
Sadece başka bir yerde tavana erişimi kesmeyi düşünüyordum, ancak bunun için tek makul yerlerin yük taşıyan yapılara sahip olması. İç çekmek.
Brian Knoblauch

3

Şu anki 1927 bungalovum acımasızlıklarla doludur.

Onlar gerçekten, gerçekten , telefon ekledi. Eve çalışan 3 büyük telefon hattı, yan bahçesinde ve tavan arasında paketlenmiş kablo ton ve banyo ve yemek odası da dahil olmak üzere evin her odasında telefon jakları vardı. Hatta havuz müstakil garaj için çalışan bir telefon hattı vardı ve garaj içinde yanı sıra "havuz telefon" için garaj dışında bir telefon jakı vardı. Mutlaka bir kabus değil, yeniden şekillendirirken kesinlikle bildiğiniz bir acı.

Ayrıca banyo karo zemini yok etmeye ve betonla doldurmaya karar verdikten sonra, termit yenen ve çürümüş alt zemini sabitlemeden çirkin pembe-mor karo ile örtün, bu yüzden fayans gevşek ve yeniden fayans için gittiğimde çatlama, zemini tamamen kaldırın (zemin kirişleri arasındaki tarama alanının altında yerde duruyordum) ve kirişleri, alt zemini ve zemini yeniden inşa ettim. Tuvalet tahliyesi gevşek, bu yüzden atık su kontrplak alt zemine yıllardır sızıyordu, öyle ki ben değiştirmek için etrafa geldiğimde, sadece alt zemine hafifçe dokunmak parçalanmasına neden oldu. John iken kimse yere düşmedi şaşırdım!

Ve elbette, kötü kablolama, zayıf sıhhi tesisat ve ucuza bir şeyler yapmanın olağan hikayeleri.


3

Çatıda bir sızıntı nedeniyle su hasarı olduğunu bilerek bir ev aldım. Onarım / tadilatı başlattıktan sonra neden bir sızıntı olduğunu öğrendim. Birisi, diğer taraftaki dolaba duvarda bir delik açıp buzdolabını deliğe sokarak mutfakta daha fazla yer açmaya karar verdi. Ne yazık ki dolap ek olarak, bu yüzden duvar evin eski dış duvarı ve doğal olarak yük taşıyan oldu. Deliği kestikten sonra içeri sokmadılar.

Bu yüzden duvarda bir testere ile kesilmiş, iki saplamaya doğru uzanan bir delik var, 1948'de dış kaplama malzemeleri ne olursa olsun, bir tuğla tabakası yerleştirildi, çünkü bir tuğla ev ve tuğladaki diğer taraftaki saplamalar ilave. Biraz zaman tanıyın ve bundan ne kadar su gelebileceğine şaşıracaksınız.

http://www.codeartisan.com/photos/house/Originals/IMG_0974_full.JPG

Dolap zaten yıkıldı ve bu mutfakta duvar çıkardıktan sonra bulduğumuz budur.


Bunun kötü bir şekilde yapıldığını kabul etsem de, su sızıntısıyla bir bağlantı olduğundan emin değilim. Dış yüzeyde farklı oranlarda yerleşen iki çiftleşme yüzeyinden kaynaklanmadığı sürece.
Brad Gilbert

Doğru, evin eklenmesi düz kauçuk kaplı bir çatıya sahip, orijinal evin 30 derece ya da çok eğimli bir shingle çatısı var, kesdikleri duvar ikisinin buluştuğu yer.
Neth

2

Verandamız. Bu büyük çatlak kaba beton şeydi. Bu eve DOĞRU eğimli. Daha sonra üstte dökülmeye devam eden bu kötü yama tabakası vardı.

Şey eski olduğunu düşündüm ... komşum "Oh, sen taşınmadan birkaç yıl önce koydular" kadar 40 yaşında belki düşündüm. Biz her şeyi çekti almak için ödemek zorunda kaldı ve daha sonra döşeme ile değiştirdi. Çok daha hoş ve şimdi bodrum kuru.


2

İki tane iyi olanım olduğunu söylemeliyim.

Birincisi, tüm Kablo TV Damlalarımın kablolanması ile oldu, neredeyse bir saat aradıktan sonra teknoloji, 8 kablo damlamamın 6'sının MASTER YATAK ODASI dolabımdaki boş bir duvar plakasının arkasına gizlenmiş bir çift ayırıcı tarafından kontrol edildiğini buldu. . Hiçbir etiketleme, düzeltmek için tam bir kabus oldu, nihayet gelecekteki kullanım için her şeyi merkezileştirmek ve etiketlemek için bir müteahhit ödedi.

Önceki bir evde, önceki sahibi bodrum bitirdi, ama 2X4 "lerin aşırı oy aldığını düşündü, bu yüzden her şeyi 1X2" ile hiçbir buhar bariyeri ile bitirmediler, ÇOK kötü bir durumdu. Kablolamayı çalıştırmak için kabloyu 1X2 saplamaların arkasına koştular


2

Bakır su hattında bir sızıntı olması gerekir ve önceki sahibi lehim yapmak istemez (nasıl yapılacağını bilmek). İki düz bakır parçasını bağlayan her metalde 18 inç değerinde her dişli bağlantı vardı. Galvanik korozyondan kaynaklanan siyah renk değişimi her iki yönde de üç ayak gerildi.


2

Cheap mantar fayans

... duvarların ve çatının her santiminden

... tuvalete.

Ve çatıda, çitin altında vb.Gibi çeşitli eski dildolar.

(Mutfak, banyo, zemin ve bazı alçıpanın yerini aldık. Sonra tüm iç duvarları ve tavanları yeniden boyadık)


Çok tuhaf!
ErikE

1

Bu soruyu bulduğum için çok mutluyum, miras aldığımız hakkında çok daha iyi hissetmemi sağlıyor.

 1. bir noktada ana banyo bir jeti küvet ilavesi ile "yükseltildi". Ama kim yüklediyse açıkça ne yaptığını bilmiyordu, çünkü duvar panelleri küvet getirilmeden önce yerleştirilmiş gibi görünüyor. Duvarlardan küvete su kanalize etmek için yerinde olması gereken yarım inçlik çakışma Küvetin arkasına sıkışmış, bu yüzden küvetin arkasındaki duvar boşluğunda değil küvette su tutan tek şey doldurmayı. Tabii ki her zaman başarısız olur, bu nedenle sürekli kalıp oluşmaya başlar. Duvar panellerinin arkasında ne olduğunu düşünmek için ürperiyorum. Bu yaz küveti çıkardığımızda öğreneceğiz. Oh, ve duvarın arkasındaki boşluktan bahsetmişken ... sıhhi tesisatın içinde olduğu ana yatak odası için bir dönüş havasının geçtiği oluyor. Henüz bilmiyorum ' bir kanalda ya da sadece boş boşluktan hava çekiyorsa. benkanallı olduğunu düşünüyorum , çünkü küvet eskisinin şekline de uymuyor, bu yüzden yanın alt tarafa değdiği duvarda, saplama boşluğuna geri görebileceğiniz 2 "genişlik 14" uzunluğunda bir boşluk var

 2. evdeki aşağı ağızlar aşağı indi ve durdu, dirsek yok, bir sıçrama pedi bile yok, sadece yerden birkaç inç yukarıda duran bir tüp aşağı dönük. Bundan kaynaklanan erozyon "yeterince kötü" olurdu, ancak arka bahçemizin arka duvardan yaklaşık 7 'başlayarak yaklaşık 50 derecelik bir eğimle evden uzaklaşması daha da kötüleşti. (arka "bahçesinde" birkaç yer vardır Ben çocuk değilim, zemin evin her 3 inç daha bir ayak düşüyor, çok dik. Peki bu ne kadar kötü sormak? eğim kaçmak kaçmak, doğru ? evet, ama aynı zamanda onunla arka levha veranda alıyor. 6 'geniş, 25' uzunluğunda beton sörf tahtası, 20 "kalın arka tarafta, 40 'boyunda çim dalga aşağı yan sörf hayal ... sen' benim arka "bahçesinde" doğru zihinsel görüntü var. Orada ayırma o kadar kötü ki ev ve levha arasındaki boşluk bir tarafta yaklaşık 8 "genişliğinde ve diğer tarafta belki 6" dır. (bizden hemen önce ev sahipleri bu sorunu neyse ki çözdü.)

 3. Bu erozyon evin arka ucunu belirgin bir şekilde düşürdü, üst kattaki arka yatak odalarından birinde tavandan tavana raflar inşa edene kadar ne kadar olduğunu fark etmedim. 14 'duvar boyunca, son birkaç metrede büyük bir kısmı olan neredeyse 3.5 "eğim vardır.

 4. yukarıda belirtilen "arka bahçesinde" bazı önceki ev sahibi tüm ağaçları ve bitki çim mülkiyet hattı almaya karar verdi. (içinde bir dere bulunan küçük bir yeşil alana geri dönüyoruz.) Bunu biçmeyi düşünmeyi bırak. "Çim biçme makinesi için çok dik", çim biçme makinesi satan adamların söylediği şey budur. (hatta bölgede yaşadı ve şahsen bakmak için uğradı.) Böylece bir biçiciyi yukarı itip o tepeden aşağı kontrol etmeye çalışıyordum. (sonunda ayağımda daha iyi bir istikrar için çapraz olarak yapmayı öğrendim. Daha sonra ayak bileğimi ayda 5 kez sıktım ve biçicinin arkasındaki tepeyi fırçanın içine yuvarladım ... Bu noktada birkaç kelime söyledim. deniz allık yapmak ve ben birkaç teklif çağırmak için bana teklif vermek.İki "cehennemde bir yol yok" dedi, gördüklerinde biri dedi ... yeterince büyük bir biçicimiz var, sorun yok. O zamandan beri yapıyorlar.)

 5. güverte mutfaktan. toplam ölüm tuzağı. Oldukça açık bir şekilde izinsiz, muhtemelen bir tasarım olmadan kuruldu. Ondan arka "yarda" aşağı giden merdivenler kötü bir eğlence parkı binmek gibiydi. yan tarafa 2x12 kirişlerle inşa edilmişlerdi, ancak yeterince uzun süre alamadılar, bu nedenle eki kaplayan yanlara 2x4 çivilemek suretiyle uçtan uca birleştiler. Bu iki 2x12 arasında basamaklar, 2x10'ların ucuna 2x12'lerin ucuna yükseltici olarak her birinin ön kenarının altında 2x8'lik bir parça ile monte edildi, yine sadece yandan ve son taneye çivilenmişti. Merdivenler için tek destek uçlarda, ayağın yere gömülü bir manzara kerestesine çivilenmişti ve tahmin ettiniz, güverte kenarındaki etek panosundan 2x12'lere çivilenmiştiniz.

 6. Yeni güverteyi inşa etme sürecinde, mutfak kapısının yanındaki siding altındaki osbun çürümüş ve küflü olduğunu öğrendik. Biz çivilenmiş edilerek güverte demiryolu kombine bir oluktan sızıntı oldu varsayılır aracılığıyladış cephe kaplaması. Ama yeni ahşabı ölçmenin ortasında, güverteyi inşa eden adam aniden yüzüne bir hava patladı. Biz nihayet alt katta banyo kirişler arasında tavana kanallı ve sadece yaklaşık 4 "durdu dış kaplama (bu çürümüş) önce havalandırma için aşağı izledi. Görünüşe göre sadece dışarı havalandırma izin kabul edilebilir düşündüm hemen altında olan soba. (mutfak bodrum duvarları yaklaşık 2 'darbelere, bu yüzden zemin kirişleri altında 2' açık büfe vardı ... 1 paneli sağ altında o kanalın havalandırma.)


0

Geçen sene 1962 geri bölünmüş satın aldı.

Alt banyoda bir duvar anahtarı ile kontrol edilen bir tavan lambası vardı. Orijinal kablo şuydu: Devre ışığı. Değiştirmek için sıcak ve ışığa geri dönün. Böylece dolaşım sıcaktı -> anahtar -> ışık | hafif - nötr. Bu gayet iyi ve orijinal kablolama olduğunu varsayıyorum.

Birisi anahtardan bir soket isteyeceklerine karar verdi. Yaptıkları şey, düğmeden sıcaktan atlamak ve daha sonra Nötr anahtarı zemine atlamaktı. Söylemeye gerek yok, hızlı bir şekilde sabitledim, GFCI'yi taktım ve anahtar kutusuna doğru kablolamayı çalıştırdım.


0
 1. kum üzerine uygulanan çatlaklar ile banyo, ve bu yüzden yavaş yavaş batıyor, su gönderme yoluyla nüfuz gibi ...
 2. düşen seramik (aynı banyoda)
 3. sızdıran çatı
 4. Güneş enerjili su ısıtıcısı olarak yedeklemeden tıkanmaya devam eden gazlı su ısıtıcısı (ülkemde çok yaygındır)
 5. Septik tanktaki bir fare lejyonu

ama evi çok seviyorum! :)


0

Bundan daha fazlası olduğuna eminim:

 1. Bir duvara yapıştırıcı ile yapıştırılmış çirkin bakır renkli cam aynalı fayanslar. Yapışkan çizgiler, her bir karo boyunca gösterdi ve alçıpan kağıdı çıkarıldıklarında kapattı.
 2. Prefabrik kapılar çerçeveye çivi takılmadan asıldı (sadece alçıpanın içine yapıştırılmış).
 3. Her yerde 2x3 saplamalar.
 4. Alçıpanın üzerine alüminyum kaplama (ahşap kaplama yok).
 5. Temelleri dökerken görünüşte beton tükendi ve kullandıkları yedek beton derzlerde iyi bir sızdırmazlık oluşturmuyor.
 6. Dişli bakır bağlantıların hepsi lehimlenmiştir.

0

Hayatımda sadece bir ev reno yaptım, ama bu bir saçmalıktı.

19. yüzyılda bir zamanlar aile üyelerine verilen "(kiralanmış ama çok kötü fakirdi) eski bir çiftlik evi miras almıştı ve böyle bir iş parçacığından beklediğiniz gibi tedavi ettiler. Bazı önemli noktalar:

1) Banyo - Bu size bu şeyi kullanmak için ne kadar sarhoş olduklarını merak yaptı. Neon pembe boya harikaydı, biz sadece varsayalım maruz kalan teller biri tavandan ışık aşağı çekmek için çalıştı (evet hala canlı idi) ve dikkat çekici bir yalın vardı küvet oldu. Ama en iyi yanı, panoları aracılığıyla çürük çünkü tuvalet herhangi bir yardım olmadan yerden sökük olabilir oldu. Önceki kiracıların büyük içki tüketiminin kombinasyonunun bununla bir ilgisi olduğunu varsayıyoruz.

2) Bodrum - Yüzyıldan eski bir ev olan zemin kir, ama asıl sorun bu değildi. Bodrum katına girilemedi çünkü üzerine bastığınızda merdiven dağıldı. Dövülmüş çivilerin miktarından, ahşap bir süredir güneye gidiyordu. Buna ek olarak zemin tamamen tavana ulaşan (bodrum altı ayak derinliğinde) çoğunlukla organik malzemelerden ve likör şişelerinden oluşan çöplerle kaplıydı ve evi doygun hale getiren harika bir aroma yarattı. Fusebox'ın gerçekleşmesini bekleyen bir kundakçı olduğunu da ekleyin (pennies ve sigorta yuvaları ... nuff dedi) ve yerin yanmaması harika bir şey.

3) oturma odası - Ben önceki tennants devralmadan yıllar önce evde olmuştu ve zemin katı ahşap, yansıma görebileceğiniz yere kadar parladı. Biz geldi zaman yırtılmış ve bazı kontrplak ve dört inç kalın tüylü halı yerini almıştı. Yeterli sigara yanıkları ve külleri ile toplamayı bir angarya haline getirir. Biz de (ki onlarca yıldır sürekli sigara sarı lekeli olmuştu) duvar kağıdı sıyırma, yeniden dekore fikirlerini duvar kağıdı yeni bir katman .... her yıl veya iki koyarak olduğunu gördük. Bazı noktalarda 11 katman kalınlığındaydı.

4) Diğer her yerde - Duvarlara rastgele delikler açıldı veya yüksekliğe bağlı olarak tekmelendi. Masif ahşap korkuluk tamamen yırtılmıştı, orada bulunan bir avize, bir beysbol sopasının (cam hala halıda) iş ucuyla tanışmış gibi görünüyordu ve tung ve koru işi? Peki delikler, sigara yanıkları ve ne hayvan sızıntıları gibi görünüyordu bir kombinasyonu kurtarılamaz emin yaptı.

Bu on beş yıl önceydi ve bir evi tamir etmeyi her düşündüğümde, bu korku hikayesi bana her zaman duraklar.


Ev ısı için odun yaktı mı? Bu katları, vb açıklayabilir. Kış aylarında yakıt tükenecek ve mobilya, merdiven, korkuluk, vb yakmaya başlayacak bir aile biliyordum
Bay Shiny ve Yeni 安 宇

50'lerin başından beri odun yoktu, o zaman aile tarafından satın alındı.
canadiancreed

0

Mikrodalga, Bulaşık Makinesi ve Buzdolabı Aynı Devrede! Bulaşık makinesi kırıcıyı gezerken mikrodalga kullanırsak, yine de düzeltmek zorundayız. Doğru yapmak için büyük bir sorun olmayacak bir sürü küçük kısayol.


0

Şimdiye kadar bazı korku hikayeleri. Sahip olduğum tek ev kıyaslandığında oldukça uysal görünüyor.

 1. Asbest skillion çatısı. Ve saçaklar asbest (bizce). Ve garajdaki tavan.

 2. Evin arkasındaki beton alan yanlış eğimli. Hangi yağmur yağdı zaman biz her zaman büyük bir havuz vardı anlamına geliyordu.

 3. Sıcak su atığı da bu havuza katkıda bulunmuştur.

 4. Yalıtım yok! Ev kışın donuyor ve yazın sıcak kavuruyor.

 5. Dengesiz devreler. Üzerinde iki ısıtıcı varsa, su ısıtıcısını kullanmak kesici açacaktır.

Ne yazık ki, bunları düzeltmek için hiç paramız olmadı. Bu yüzden ayırdığımız ve sattığımız için memnunum.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.