Tahliye deliği olmayan bir odaya nasıl lavabo monte edebilirim?


8

Sıhhi tesisatın bulunmadığı bir garaja bir lavabo kurmak istiyorum. Yakındaki bir duvarın arkasındaki şebekeye yeni su temini ve drenaj boruları işleteceğim. Yavaş ya da griman bir tahliyeden kaçınmak için bir tahliye deliğine ihtiyacım olacak.

Kurulduktan sonra sıhhi tesisat problemlerini önlemek için iyi bir tasarım nedir?


Yeni drenaj boruları ekliyorsanız, neden bir drenaj deliği ekleyemiyorsunuz?
dotjoe

1
Garajımdan çatıdan bir boru geçirmeyi planlamıyorum.
spoulson

Yanıtlar:


11

Seninki nadir olmayan bir problem, bu yüzden bir çözüm var. Örneğin, mutfağın merkezindeki bir adada bir lavabo nasıl havalandırılabilir? Çevrimiçi baktım ve iki ortak çözüm var gibi görünüyor. Vakum kesici olarak adlandırılanı kullanabilirsiniz, bu da bölgeye kanalizasyon gazlarının girmesine izin vermeden yavaş / kaba drenaj problemlerini önlemek için havanın içeri girmesini sağlar. İkinci seçenek bir ada döngü deliğidir. Her ikisi de bu bağlantıda açıkça tanımlanmıştır:

http://www.familyhandyman.com/DIY-Projects/Plumbing/Kitchen-Plumbing/how-to-plumb-an-island-sink


5

Bir duvarın yarısına kadar giden bir boruya monte edilebilen bir havalandırma deliği vardır. Bodrum katımda, bir duvarın arkasında bir tane var (bitmemiş bir tarafta). Kanalizasyon borularından gelen kokuların odaya girmesini önlemek için bir çek valf vardır. Garajınızın duvarındaki bir kutuya koyabilir ve isterseniz dolap gibi görünen bir şeyle kaplayabilirsiniz. alternatif metin


Tüm yargı bölgelerinin bu çözümü kabul etmediğini unutmayın.
Bryce
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.