Piller genellikle elektronik sürgülerde ne kadar dayanır?


10

Ön kapımız için bir Schlage Plymouth Tuş Takımı almayı düşünüyorum ama 9V pilin ne kadar sürdüğünü merak ettim . Web sitesi "3 yıl pil ömrü" diyor ama ben ... şüpheciyim. =)

Daha önce bu tür kilitleri kullanan var mı? Varsa, pillerin sık sık değiştirilmesi gerekiyor mu?

-M

alternatif metin


1
Bu gönderiyi hızlı bir şekilde takip edin. Bu kilidi 2 yılı aşkın süredir sürdürüyoruz ve hala (stok meyilli ile) güçlü oluyor. Cıvata elle döndürüldüğünden, pil ömrünün korunmasına yardımcı olduğunu düşünüyorum.
Mike B

Yanıtlar:


10

Yaklaşık 4 yıldır ön kapımda benzer bir şey kullandım (9V yerine 4xAA) ve her yerde anahtar taşımak zorunda değilsiniz . Pilleri ortalama olarak her 12-18 ayda bir değiştiriyorum . Sanırım her şey ne sıklıkta kullandığınıza ve kilitlenmekten ne kadar endişelendiğinize bağlı. Şahsen pilleri test etmekten rahatsız olmuyorum çünkü zayıflamaya başladığında benimki öfkeyle bip sesi çıkarıyor.


4

Bunlardan birini 4xAA'lı bir dairede, kendileri ve arkadaşları gün boyu gelip yaptıkları 6 üniversite öğrencisi ile bir dairede kullandım. Eski bir modeldi ve ortalama 8 ay sürdü, bu da oldukça iyi bir kilometre gibi görünüyor. Ayrıca piller zayıfladığında sizi uyarmak konusunda da iyidirler.

Anahtarsız yaşamak harikaydı.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.