Yeni / yedek tuvalette nelere dikkat edilmelidir?


10

Ben yavaş / zayıf reçeteye tuvalet var ve Shirlock diyor tankı veya sineklik vb değil ilgili soruya bir cevap o en emin, "bahar zamanı ve yeni bir sınıf 5 tuvalet için 200 dolar harcamak. Buy Hangi tuvalet tamamen yeni bir konu. "

Öyleyse işte bu: Tamamen yeni bir konu.

Tuvalete bakarken, donanım mağazasında 100 $ 'dan 300 $' a kadar fiyat aralığı var ve yeterince uzun gözükürsem bazı süslü 10K $ birimleri bulabileceğime eminim. Açıkçası "yuvarlak" ve "oval" şekiller, farklı yükseklikler, farklı su kullanım miktarları, bir ve iki parça vb.

Çoğunlukla bir "Sınıf 5" veya "Sınıf 6" tuvalet ne olduğunu ile karıştırıyorum. Bunu aramaya çalışırken çok fazla "lazımlık eğitimi" sonuçları ile yara!

Arızalı tuvaleti, işini tutacak bir tuvalet ile değiştirmek istiyorum. Kalite ve uzun ömür için biraz daha fazla harcamaya karşı değilim, ama 2-3 kez kızarmaktan yoruldum. Bir ton suyu boşa harcamadan güvenilir, güçlü bir tane almak için neye ihtiyacım var?


Ev deposu bunun için kullanışlı bir araca sahiptir , her tuvalette çok görünür, okunması kolay bir Yıkama Gücü değeri sağlar .
Tester101

Yanıtlar:


8

5. ve 6. sınıf tuvaletler arasındaki ufak farklardan söz eden bazı makaleler vardır. Bilmeniz gereken en önemli şey, 5. sınıf tuvaletin daha büyük çaplı bir tuzağa sahip olması ve tuzağın iç kısmının kasenin içi gibi parlatılmasıdır. Ayrıca daha hızlı düşük su hacimli yıkama sistemi kullanırlar. Yaygın şikayet, yıkamadan sonra kasede büyük miktarda su olmadığı için katıların kasede 'kayma izleri' bırakabilmesidir.Sınıf 6 aynı yıkama teknolojisini kullanır, ancak kenarlarını yıkamak için daha fazla kenar suyu hareketine sahiptir. Okuduğum çoğu yorum gerçekten çok fazla fark olmadığını söylüyor.

Daha iyi birimler Toto Drake serisi, Kohler Cimmeron ve American Standard Cadet serisidir. Hepsi 200 ila 300 dolar arasında satın alınabilir. Yuvarlak kase standart yüksekliği en ucuzdur, uzun kase konfor yüksekliği yaklaşık 30 ila 40 dolar daha fazladır.

Marka adlarını desteklemememiz gerekse de, diyeceğim, özel evlere ve apartman binalarıma birkaç düzine Kohler Cimmeron kurdum. "Skid marks", lol hakkında birkaç şikayet oldu, ama asla tıkanmış bir tuvalet hakkında bir çağrı oldu. Bunlar gelgit dalgası gibi akıyor.

Gerçekten sevdiğim diğer özellik, tankın her zaman en az yarısı dolu olmasıdır. Ortalama kullanımda, su oda sıcaklığına gelir ve bir sifon sadece 1.3 g yeni daha soğuk su sağlar. Sonuç, yazın sıcak nemli aylarında veya uzun bir sıcak duştan sonra banyo sauna olduğunda tankta yoğuşma olmaz.

Ayrıca kendi evime daha pahalı (400 doların altında) Kohler Cimmeron tek parça, uzun, konfor yüksekliğini kurdum. İyi görünüyor ve bu düşük tank modern tarzını arıyorsanız harika çalışıyor.


Benim banyo tadilat için, bir Amerikan Standart Harbiyeli (oval kase, iki parça, 10 "kaba-in) var ve yıkama hakkında hiçbir şikayetleri var. İle birlikte gelen koltuk / kapak süper ucuz ve çürük plastik oldu, bu yüzden onunla değiştirdim emaye bir ağaç.
auujay

Kohler Cimmerons, kutu mağazalarından bir set halinde gelir, Lowes, HD vb.
shirlock evleri

2

Şahsen, bu günlerde daha ucuz tuvaletlerin kalitesinin, farklılıkların benim için küçük olduğu noktaya kadar iyileştiğini buldum. Sınıf 5 gidilecek yoldur ve düşük su kullanımı daha iyi olma eğilimindedir. Sadece boktan bir parçayı bununla değiştirdim ve daha mutlu olamazdım.

http://www.lowes.com/pd_98923-70476-AT1203-00_0__?productId=3126281&Ntt=toilet&pl=1¤tURL=%3FNtt%3Dtoilet&facetInfo=

Sadece 100 $ için etkileyici bir mühendislik başarısıdır ve bir jet motorunun emiş ucunda olduğu gibi yıkanır. Sahip olduğum tek şikayet, kapağın biraz dayanıksız olması ve tırnaklarınızı keserken ya da ne zaman keserken gerçekten bir sandalye olarak kullanamazsınız.


Eğer daha ucuz olanlar iyi bir iş çıkarırsa, ancak zayıfsa, o zaman sağlam olanı elde etmek için% 50 veya 100 daha harcıyorum.
JYelton

1
Ucuz koltuğu / kapağını daha iyi biriyle değiştirmek kolaydır (bu "slam" koltuklar için bile yaylayabilirsiniz).
auujay

1
Bağlantınız modelin artık Lowes'de mevcut olmadığını gösteriyor.
MatthewD

Costco'dan "ucuz" 100CAD tuvaletleri evime kurdum. Yüksek verimlidirler ve yaklaşık 7 ay önce kurulduğundan beri harika çalıştılar.
J Crosby
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.