Pencere ekranını pencere eşiğinde tutmayla ilgili ipuçları


5

Güzelken pencerelerimizi açmayı seviyoruz. Maalesef, ekranın sığdığı penceremizin alt kısmı çok yüksek değil. Öyleyse, kedimiz ekranı hafifçe dışarı doğru itmeye meyillidir, böylece ekranı dışarı iterek alttan dışarı çıkabilir. Ekran kendiliğinden çıkmıyor, ancak çerçevenin tamamı kedimiz tarafından dışarı itiliyor. Koli bandı kullanmayı düşündüm, ama bu çirkin. Dudak, ekranı uygun şekilde tutmak için çok küçük. Orada bir parça odun da işe yaramadı.

Düşünceler?


1
Ne tür pencereler? Bir fotoğraf da yararlı olabilir.
Niall C.

Tek Asma, Bronz Alüminyum, 4044 pencere. Bakalım yarın ya da pazar günü fotoğraf çekebilir miyim?
Brian

Yanıtlar:


3

Ekranın tam olarak pencereye nasıl oturduğunu bilmeden, bunun işe yarayacağından emin değilim, ama işte ben de aynısını yaptım (Ben de aynı problem vardı - kediler ekranlara çarparak çıkabileceğini öğrendiler.)

Benim durumumda, ekranlar alüminyum bir çerçeveye sahipti - birkaç küçük bitirme çivisi aldım ve çerçeveden sonra pencere çerçevesindeki kanala hafifçe vurdum. Çivide bir miktar oyun olduğundan emin olduk, böylece acil bir durumda dışarı çekilebiliyorlardı (bazı pencereler yatak odalarındaydı).


1
Hmm, bugün ona baktı ve bu bir olasılık gibi görünmüyor. Dudak çivilenemeyecek kadar küçüktür. Başka ipucu var mı? Karısı Kanal Kaseti'nde hayır diyor.
Brian

Ekran ve ekranlar arasında kullanabileceğiniz bir tür macun bulabilmeniz mümkün olabilir. çerçeve - buzullar macun akla geliyor, ama aynı zamanda bir silikon boncuk deneyebilirsiniz. Sertleşmeyen esnek bir şey istersiniz, bu sayede acil durumlarda ekranı açabilirsiniz.
chris
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.