Bir hayvan kapısını takmak için bir duvar saplamasını çıkarabilir miyim?


14

Hayvan kapısının gireceği bir duvar için sadece bir seçeneğimiz var. Ölçtükten sonra kapının bir saplamanın ortasına doğru gitmesi gerektiğini bulduk. Saplamayı kesmek güvenli mi?

Yanıtlar:


22

Bu yük taşıyan bir duvarsa , tıpkı bir pencere gibi, evcil hayvan kapısını çerçevelemek isteyeceksiniz. Bu, yükü düzgün bir şekilde aşağıya ve evcil hayvan kapısının etrafına taşımanıza izin verecektir.

Hayvan kapısında çerçeveli Seçenek 1

Kral saplamalar, üst plakadan alt plakaya kadar gitmelidir. Başlık iki 2x4 arasında sıkıştırılmış 1/2 "kontrplak / OSB'den oluşacaktır.

Alçıpanı tavana kadar yırtmak istemiyorsanız, kral saplamalar olarak çıkarmak istediğiniz saplamanın solundaki ve sağındaki saplamaları kullanabilirsiniz.

Hayvan kapısında çerçeveli Seçenek 2

NOT:
Sadece bir saplama ile uğraştığınızdan, muhtemelen çalışırken yükü taşıma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Bununla birlikte, birden fazla yük taşıma saplamasını çıkarıyorsanız, yük taşıma yapısını değiştirinceye kadar yükü taşımak için destek kullanın.


2

Bunun bir dış duvar olduğunu tahmin ediyorum, yani yük taşıyor. Muhtemelen köpek kapısının her iki tarafına bir damızlık koymak ve kestiğiniz saplamanın yükünü dış iki saplamaya taşımak zorunda kalacaksınız ... Bu yüzden genellikle küçük bir alçıpan bölümünü söküp yapmak zorunda kalacaksınız. küçük bir çalışma - bir pencere yüklemek gibi çerçeve. Bunu yapmak nispeten kolaydır ve sıhhi tesisat / elektrik için çentik atmanız gerekmediği sürece, çamurlama / bantlamada kurulumdan daha fazla zaman harcayacaksınız.


Ve evet, sadece kesmenizi söyleyen bir komşu alacaksınız. Bu işe yarayabilir veya 6 ay içinde sarkık bir köpek kapısı ve hafif eğimli bir tavanınız olabilir ...
DMoore
Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.