Sonunda bir delik olan bu bit ne için? [Pic]


8

Araç kutumda bu bitle karşılaştım, ki bu da bir montajcı matkap ucu ile geldiğinden eminim (54 "uzun esnek bit, sonunda telleri geri çekmek için bir delik).

gizem

Sonunda konik standart bir tornavida biti (aslında düz uçlu bir bit olmak için yeterli olmasa da) ve içinden bir delik var. Bunun ne için olduğu hakkında bir fikrin var mı?

Yanıtlar:


5

Bence bir şey çekmek veya bükmek için kullanılacak. Örneğin, bir tel bağlarsınız, daha sonra matkabı devreye alır veya manuel olarak döndürür, böylece teli bükür veya döndürürsünüz. Aynı zamanda bir duvarı düşündüğü teli avlamak için de kullanılır. Dönüş daha kolay geçmesine izin verir.


5

Yükleyicinin bitiyle geldiğini söylemediyseniz, güvenlik telini bükmek için olduğunu tahmin ederdim :

Emniyet teli

Sanırım hala mümkün, ancak bir yükleyicinin bitine dahil edilmesi olası olmayan bir şey gibi görünüyor.


2

Kesinlikle söyleyemem, ama çiftleri / tel gruplarını birlikte bükmek için olduğunu söyleyebilirim.


1

Birçok kullanıma uyarlanabilir, ancak asıl amacı dişli fincan kancalarını ve benzer bağlantı parçalarını pilot deliklerine sürmektir.


0

Belki de bir tornavida gibi bir şeyi delikten geçirmeniz ve daha sonra bir tutamak (çok fazla kaldıraç) olarak kullanmanız gerekir. Tabii ki dikkatli olmazsanız tornavidaya zarar verebilir ...


0

Bir süredir bu parçayı arıyordum, bunun gerçek amacının ne olduğundan emin değilim ama işyerinde telefon kablolarına bir bükülme koymak için kullanıyorum. Bu parça bir balık ağı görünümlü mekanizma ile geldi ama sadece bir tel bükücü olarak kullanıyorum, çünkü matkabın içine kolayca yapıştı.

Sitemizi kullandığınızda şunları okuyup anladığınızı kabul etmiş olursunuz: Çerez Politikası ve Gizlilik Politikası.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.